ALTINDAĞ ARÇELİK SERVİSİ

Altındağ Arçelik Servisi, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı ve garantili servisi ile en zorda kaldığınız anda yanınızda… Beyaz eşya, klima, şofben gibi ürünlerle öne çıkan Arçelik markası, yenilikçi ürünleri ile hemen her evde yerini alan markaların başında geliyor. 1955 yılından beri müşterilerine en yeniyi ve en iyiyi sunan Arçelik markası elbette ülkemizde geniş bir servis ağına da sahip. Ankara’nın metropol ilçelerinden biri olan Mamak’ta Arçelik ürünlerine dair her türlü teknik desteği Altındağ Arçelik Servisi ile alırsınız. Cihazınızdaki problem ister küçük olsun ister büyük, yerinde arıza tespiti ile kesin ve garantili onarım hizmeti sizler sunuyoruz.

Arçelik ürünlerine baktığımızda klima, şofben, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima ve daha pek çok günlük hayatımızda kullandığımız ürün ile karşılaşıyoruz. Yoğun olarak kullanılan ürünler genel bir bakımdan geçirilmelidir. Bu bakımlar ürünlerinizin ömrünü uzatan müdahalelerdir. Bu bakımlar sayesinde aniden ortaya çıkan teknik problemleri de minimuma indirmiş olursunuz. Örneğin kombi ürünlerinize yılda 2 kez bakım yaptırsanız bu bakım sayesinde hem daha fazla verim alır hem de olası arızaları önlemiş olursunuz. Kombilerde karşımıza çıkan ve bize en çok gelen şikâyetlerden bir tanesi kombiden sıcak su gelmemesi sorunudur. Üç yollu vana dediğimiz vanada bir arıza olduğunda genellikle bu teknik sorun ile karşılaşılır. Sıcak su hattına başka bir yerden su karışıyor ise yine suyun sıcaklık değeri düşecektir. Sıcak su aksamlarının yerli yerinde ve sağlam bir şekilde olduğundan emin olmalısınız. Kombinin pek çok parçası bulunuyor ve bu parçalardan bir tanesinde bile sorun ortaya çıksa genel bir aksamaya neden oluyor. O nedenle rutin kontroller önemlidir.

Her gün yemek pişirdiğiniz ve evin, işyerlerinin olmazsa olmazı fırınlar… Fırınlarda ortaya çıkabilecek bir sorun evin yemek ihtiyacının karşılanmasını sekteye uğratacaktır. Fırınız aniden çalışmayı durdurdu ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Öncelikle birkaç kontrol yapmanız faydalı olabilir. Sigorta ve güç kaynağını kontrol edebilirsiniz. Sorun buralardan kaynaklı olabilir. Eğer arızanın elektriksel manada bir problemi varsa elektrikçi çağırarak elektrik sorununu çözebilirsiniz. Rezistans ve termostatı da mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca gaz çıkış gözeneklerinin tıkalı olması da fırınların düzgün çalışmamasına ya da istenilen verimin alınamamasına sebeptir. Gözenekleri iyice temizlediğinizden emin olun. Ancak yine de sonuç alamıyorsanız Altındağ Arçelik Servisi Ankara için tek numarasından bizleri arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Hızlı, güvenilir, ekonomik ve kesin sonuç ile Ankara’nın en köklü servisi yemek keyfinizi hiçbir zaman yarıda bırakmaz…