Batıkent Arçelik Servisi denilince ilk akla gelen ekonomik fiyat odaklı ve müşteri memnuniyeti hedefli servis çalışmaları gelir. Bölgede uzun yıllar boyunca görev yaptığımız için Arçelik kullanıcıları bizleri iyi tanır ve yanlarından her zaman memnun ayrıldığımız için bizleri severler. Arçelik amblemli beyaz eşyalarınızın uzman tamir servisi olarak sizlere hep en iyiyi sunmak için çalıştık. Kombi şofben klima tamir ve bakımları da üzerinde ayrıca durduğumuz ve titizlikle çalıştığımız ayrı bir konudur.

Arçelik ürünleri ülkemizin her şehrine, her ilçesine , her semtine ve her sokağına yayılmış satış ve servis mağazaları ile satın alma ve servis işlerinde mükemmel organizasyonunu gözler önüne sermektedir. Sadece ülkemizde değil dünyanın pek çok noktasında satış mağazaları ile ve servis istasyonları ile dikkat çekmektedir. Kombi üretim ve satışı konusunda sektöre sonradan katılmasına rağmen başarılı üretimini kanıtlaması ile tüketiciler tarafından ilgi yağmuruna tutulmuştur. Doğalgazlı hermetik şofben üretimi konusunda da çok geniş model yelpazesine sahip olan Arçelik bu alanda da başarısını kanıtlamıştır.

Batıkent Arçelik servisi ilk olarak beyaz eşya üretimi ile sektöre katılmıştır. Bu alandaki rakipsiz başarıları ile Türk halkının sevgilisi olmuş ve buzdolabı , çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, ankastre ürünler ve diğer Arçelik ürünleri ile üretim lideri olmuştur. Sonrasında da Televizyon ve küçük ev eşyası üretimi yer almıştır. yarım yüzyılı aşkın geçmişi olan Arçelik AR -GE çalışmaları ile de her geçen gün kendisini yenilemiş, sktöre yenilikler katarak örnek olmuştur. Batıken sakinlerinin Arçelik markasına olan ilgisi ve düşkünlüğü tesadüf değil, başarının getirisidir. Bizler 7 gün 24 saat çalışma esasına göre görev yapmaktayız. Her türlü sorununuzu ileterek randevu talep etmek için hemen çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.