ÇAYYOLU ARÇELİK SERVİSİ

Çayyolu Arçelik Servisi olarak bizler her zaman sizlerin rahatını huzurunu ve mutluluğunu düşünüyoruz. Bu yüzden çayyolu bölgesinde tam kadro ve her zaman görev yapmaya hazır ekiplerimizle sizlere hizmetin en seçkinini ve en kalitelisini sunuyoruz. Beyaz eşya tamiri başta olmak üzere arçelik klima, arçelik şofben , veya arçelik televizyon ürünlerinizin tüm müdahalelerini anınıda yerine getiriyoruz. Sistemli çalışmayı ve görev bölümü yapmayı en iyi şekilde başaran Arçelik çalışanları bu sayede gayet hızlı ve tam zamanında müdahaleler gerçekleştirmektedir.

Çayyolu Arçelik Servisi ismini sektörde en üst basamaklara taşımak ve siz değerli çayyolu sakinlerini özel hissettirmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Arçelik markalı şofben veya termosifon onarımlarınızda da lütfen hemen bizi arayınız. Isıtmayan kombi, su damlatan şofben, görüntü alamadığınız televizyon, tamburu dönmeyen çamaşır makinası, bulaşıkları iyi yıkamayan bulaşık makinası veya soğutma zorluğu gözlemlediğiniz buzdolabı kullanıyorsanız ve içinde bulunduğunuz bu müşkül durumu sonlandırmak istiyosanız hemen bize telefon açınız. Çayyolu Arçelik Servisi bünyesinde görevli arkadaşlarımız hemen sorununuzun üzerine düşerek ekip yönlendirecek ve sizi rahatlatacaktır.

İletişime geçmek için 0312 434 00 75 numaralı hattımızı kullanabilirsiniz. Arçelik markasına güvenen ve ürünlerini severek kullanan tüm müşterilerimize en iyi hizmeti götürmek asli görevimizdir. Web sitemizdeki mail adresimizden de bizlere ulaşabileceğinzi unutmayınız. Arçelik markalı kombi klima şofben gibi ürünlerinize yedek parça teminini yine firmamızdan karşılayabilirsiniz. Ayrıca mobil pos cihazlarımızla tamirat ödemelerinizin ücretini kredi kartınızla yapabileceğinizi de belirtmek isteriz. Çayyolu Arçelik Servisi olarak dilek ve şikayetleriniz için de görüşlerinizi bekliyoruz. Kendimizi geliştirmek adına her zaman her konuda eleştiriye açığız. Şikayetlerinizi bize, memnuniyetlerinizi de dostlarınıza belirtiniz.