Altındağ Altus Servisi

Altındağ Altus Servisi ekiplerimiz beyaz eşya, şofben, klima ve televizyon cihazları ile ülkemizde ve dolayısıyla Altındağ ilçemizde de sık bir şekilde tercih edilen Altus markasının cihazlarının bakım ve onarımını garantili bir şekilde yapmaktadır.

Altus marka cihazlar hem uzun vadede kullanışlı oluşu hem de birbirinden farklı modelleri ile hemen her alana uygun tasarımları oluşu ile dikkatleri çeken bir markadır. Yıllardır Türkiye’de, başkent Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle yıllık bakımları aksatılmadığı takdirde cihazlardan genel manada herhangi bir şikâyet almamaktayız.

Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi beyaz eşya, şofben, klima ve televizyon modelleri ile konforu sunan Altus markasının cihazlarında da beklenmeyen arızalarla karşılaşabiliyoruz.

Böyle durumlarda Altındağ sakinlerine hızlı, kaliteli ve sonuç odaklı hizmet sunmaktayız. İso 9001 belgeli olan Altındağ Altus Servisi firmamız gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktadır.

Altındağ Altus Klima Servisi

Altus markasının özellikle bahar ve yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan cihazlarından birisi klimalardır. Klimalar konusunda da farklı arızalar alabiliyoruz. İç ve dış ünite fanları çalışıyor ancak kompresör devreye girmiyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz.

Teknisyenimiz iç ünite kartını kontrol edecektir. Arızalı ve onarılamayacak düzeyde ise değiştirilmelidir. Altındağ Altus Servisi ekibimiz garantili orijinal yedek parça temini ile bu sorunu çözecektir.

Altındağ Altus Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır Makinesi

Banyolarda sık kullanılan çamaşır makinelerinde de bir takım sorunlar çıkabiliyor. Çamaşır makinesi sıkma işlemini yapmıyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz.

Böyle bir durumda pompa filtresi kontrol edilmelidir. Altındağ Altus Servisi uzman teknisyenimiz hem pompa filtresini kontrol edecek hem de herhangi bir cisim kaçmış ise bulup çıkaracaktır.

Altus markasının birbirinden farklı özellikte televizyonları sık bir şekilde tercih edilmektedir. Televizyonlar konusunda aldığımız arızalardan bir tanesi televizyonun kendi kendine kapanmasıdır.

Televizyonda elektronik devrelerde bir sorun varsa aşırı ısınma ortaya çıkabilir. Aşırı ısınma nedeniyle cihaz ise kendi kendini kapatabilmektedir.

Önlem olarak yaptığı bu işlem aslında iyidir. Altındağ Altus Servisi ekiplerimiz gelene kadar herhangi bir müdahalede bulunmayarak bekleyebilirsiniz. Ekibimiz sorunun ne olduğunu tespit edecek ve sonuç odaklı bir şekilde ortadan kaldıracaktır.

Sıcak su alma adına Altus markasının en sık tercih edilen cihazlarından şofbenler de bir takım sorunlar neticesinde arıza çıkarabiliyorlar. Şofben led ekran arızası bunlardan bir tanesidir.

Eğer Altus marka şofbeninizin LED ekranında sayı ya da sembol göremiyor iseniz cihazınızın ısı derecesini ya da bir arıza olduğunda uyarısını göremezsiniz.

Genellikle LED ekran arızaları cihazın kartında bir arıza meydana gelmiş ise ortaya çıkmaktadır. Altındağ Altus Servisi personelimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra şofbeninizin kartı için gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir