Altındağ Arçelik Servisi

15 Şubat 2019 0 Yazar: ankara

Altındağ Arçelik Servisi, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı ve garantili servisi ile en zorda kaldığınız anda yanınızda.

Ankara Arçelik Bölge Servisi

Ankara Arçelik Servisi

Beyaz eşya, klima, şofben gibi ürünlerle öne çıkan Arçelik markası, yenilikçi ürünleri ile hemen her evde yerini alan markaların başında geliyor.

1955 yılından beri müşterilerine en yeniyi ve en iyiyi sunan Arçelik markası elbette ülkemizde geniş bir servis ağına da sahip.

Ankara’nın metropol ilçelerinden biri olan Altındağ’da Arçelik ürünlerine dair her türlü teknik desteği Altındağ Arçelik Servisi ile alırsınız. Cihazınızdaki problem ister küçük olsun ister büyük, yerinde arıza tespiti ile kesin ve garantili onarım hizmeti sizler sunuyoruz.

Arçelik ürünlerine baktığımızda klima, şofben, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima ve daha pek çok günlük hayatımızda kullandığımız ürün ile karşılaşıyoruz.

Yoğun olarak kullanılan ürünler genel bir bakımdan geçirilmelidir. Bu bakımlar ürünlerinizin ömrünü uzatan müdahalelerdir. Bu bakımlar sayesinde aniden ortaya çıkan teknik problemleri de minimuma indirmiş olursunuz.

Altındağ Arçelik Kombi Servisi

Altındağ Arçelik Kombi Servisi özellikle kış aylarının kurtarıcısı kombilerin bakım, onarım, petek temizliği işlemlerini yapmaktadır.

Kombi ürünlerinize yılda 2 kez bakım yaptırsanız bu bakım sayesinde hem daha fazla verim alır hem de olası arızaları önlemiş olursunuz.

Kombilerde karşımıza çıkan ve bize en çok gelen şikâyetlerden bir tanesi kombiden sıcak su gelmemesi sorunudur. Üç yollu vana dediğimiz vanada bir arıza olduğunda genellikle bu teknik sorun ile karşılaşılır.

Sıcak su hattına başka bir yerden su karışıyor ise yine suyun sıcaklık değeri düşecektir. Sıcak su aksamlarının yerli yerinde ve sağlam bir şekilde olduğundan emin olmalısınız.

Kombinin pek çok parçası bulunuyor ve bu parçalardan bir tanesinde bile sorun ortaya çıksa genel bir aksamaya neden oluyor. O nedenle rutin kontroller önemlidir.

Her gün yemek pişirdiğiniz ve evin, işyerlerinin olmazsa olmazı fırınlar… Fırınlarda ortaya çıkabilecek bir sorun evin yemek ihtiyacının karşılanmasını sekteye uğratacaktır.

Fırınız aniden çalışmayı durdurdu ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Öncelikle birkaç kontrol yapmanız faydalı olabilir. Sigorta ve güç kaynağını kontrol edebilirsiniz. Sorun buralardan kaynaklı olabilir. Eğer arızanın elektriksel manada bir problemi varsa elektrikçi çağırarak elektrik sorununu çözebilirsiniz. Rezistans ve termostatı da mutlaka kontrol etmelisiniz.

Ayrıca gaz çıkış gözeneklerinin tıkalı olması da fırınların düzgün çalışmamasına ya da istenilen verimin alınamamasına sebeptir. Gözenekleri iyice temizlediğinizden emin olun.

Ancak yine de sonuç alamıyorsanız Altındağ Arçelik Servisi Ankara için tek numarasından bizleri arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Hızlı, güvenilir, ekonomik ve kesin sonuç ile Ankara’nın en köklü servisi yemek keyfinizi hiçbir zaman yarıda bırakmayız.

Altındağ Arçelik Servisi Arçelik konusunda uzman teknisyenleri ile sizlere gece gündüz demeden 24 saat boyunca garantili hizmet sunan alanında profesyonel bir kadroya sahip firmadır.

Bilindiği gibi Arçelik ülkemizde en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından bir tanesidir. Biz ise firma olarak 25 yıldır Arçelik cihazlar konusunda uzman teknisyenlerimiz ile müşterilerimize kaliteli, garantili, sonuç odaklı bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Altındağ Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik markası tüm ülkemizde olduğu gibi Ankara ilimizde ve dolayısıyla Altındağ ilçemizde de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Altındağ ilçemide Arçelik marka beyaz eşya kullanan müşterilerimize ise gerekli yıllık bakım, arıza onarım ya da yedek parça temin-montaj işlemlerinizi firma olarak sunmaktayız.

Firmamız İso 9001 belgelidir. TSE standartlı hizmet sunmakla beraber personelimizin tamamı Arçelik beyaz eşyalar konusunda gerekli eğitimi almıştır. Bu anlamda sizlere göndereceğimiz personelimiz ne yaptığını bilen ve sonuç odaklı çalışan kişilerdir.

Ayrıca bir yedek parça ihtiyacı durumunda donanımlı servis araçlarımızdan sizlere orijinal Arçelik yedek parça temin etmekteyiz. Kısaca Arçelik beyaz eşyalar ile ilgili tüm beklentilerinizi Altındağ Arçelik Servisi olarak karşılamaktayız.

Bulaşık Makinesi

Mutfaklarda en sık kullanılan beyaz eşyalardan bir tanesi bulaşık makineleridir. Arçelik marka bulaşık makinelerinde sorun yaşayan kullanıcılar bizlere ulaşarak yardım istemektedir. Bulaşık makinelerinde karşımıza çıkan durumlardan bir tanesi iç lamba yanmama sorunudur.

Arçelik bulaşık makinenizin iç lamba ışığı sensör mantığı ile çalışmaktadır. Yani kapısı açıldığında bir süre yanmakta ve sonra sönmektedir. Ancak iç lamba hiçbir şekilde yanmıyor ise sensörde bir arıza çıkmış olabilir. Bu konuda Altındağ Arçelik Servisi ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Buzdolabı

Mutfaklarda gıdaları saklamak için kullandığımız buzdolaplarında da pek çok farklı arıza ortaya çıkabiliyor. Buzdolabının dondurucu kısmında buz tabakasının oluşması bunlardan bir tanesidir. Buzdolabınız eğer Nofrost ise dipfriz kapısı açık kalmış olabilir. Buz tabakası karlanma sonrasında ortaya çıkmış olabilir.

Öncelikle buzdolabınızdaki oluşmuş karları eritip temizlemeniz gerekir. Buzdolabınızın kapısının düzgün bir şekilde kapandığından emin olmalısınız. Ancak cihazınızın kapısı düzgün kapanmıyor ve içeri ısı alıyor ise karlanma sorunu kendisini yeniden gösterecektir. Kapı fitili değişimi Altındağ Arçelik Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Arçelik markasının çamaşırlar yıkandıktan sonra kullanılan kurutma makineleri de oldukça işlevsel cihazlardır. Kurutma makinelerinin uzun müddet çalışması, yani kurutma işlemini uzun vadede yapması cihazınızın hava almayan bir alanda konumlanması ile alakalı olabilir.

Arçelik kurutma makinenizi dar ve havasız alanlara koymamaya özen gösteriniz. Mümkünse pencere ve kapıları açınız. Cihazınızın hava ile olan bağlantısını kesmeyiniz. Arçelik kurutma makinenizde yaşayacağınız her tür problemde Altındağ Arçelik Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.