Altındağ Grundig Servisi

Altındağ Grundig Servisi olarak sizlere yıllardır Grundig marka cihazlarınızda yaşadığınız her türlü sorunda yardımcı olmuş bir ekip olarak bundan sonra da hizmetlerimize günün 24 saati devam etmekteyiz. Yılların verdiği donanım ve tecrübe ile sizlere beyaz eşya konusunda her türlü hizmeti kapsamlı bir şekilde sunmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan bir firma olmaktayız. Bu anlamda küçük büyük demeden tüm beyaz eşya sorunlarınıza bizimle temasa geçebilirsiniz.

Grundig markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi hiç kuşkusuz çamaşır makineleridir. Çamaşır makineleri bazı durumlarda arıza ortaya çıkarabiliyorlar. Çamaşır makineniz eğer az miktar bir su ile yıkama yapıyorsa altında farklı sebepler yatabilir.

Öncelikle çamaşır makinenizin filtresinde bir tıkanma var mı bakılmalıdır. Musluk kapalı da olabilir ve sorun buradan kaynaklanabilir. Bir diğer unsur ise çamaşır makinesinin kapağının kapanmamış olmasıdır. Sorunun kaynağı her ne ise Altındağ Grundig Servisi ekiplerimiz hızla problemi buluyor ve ortadan kaldırıyor.

Grundig klimalar ise birbirinden farklı modelleri ile oldukça kullanışlı cihazlardır. Klima kompresörü ısınması dediğimiz arızayı bazen alabiliyoruz. Böyle durumlarda bakır boru kontrolü, sistem basıncı kontrolü ve kompresör kontrolü yapılacak ve sorunun kaynağı bulunarak Altındağ Grundig Servisi  ekibimiz tarafından onarılacaktır.  

Şofbenler konusunda da bir takım arızalarla karşılaşabiliyoruz. Mesela şofbeniniz çalışmıyor ise ya elektrik kaçağı olabilir ya da gaz ile ilgili bir sorun olabilir. Gaz bağlantılarının kontrolü yapılmalı, parçalar kontrol edilmelidir. Altındağ Grundig Servisi teknisyenimiz gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Grundig bulaşık makinesi su kaçırma, iyi yıkamama ya da program hatası gibi konularda bizlerden tam destek alabilirsiniz. Grundig kurutma makinelerinde ise iyi kurutmama ya da kazan dönmeme gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Böyle durumlarda vakit kaybetmeden Altındağ Grundig Servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilrisiniz.

Grundig markasının bir diğer kullanışlı cihazları televizyonlardır. Televizyondan sinyal alamama, kumanda çalışmama, kanal göstermeme, karlı gösterme, ekranın otomatik olarak kendi kendine kapanması ve benzeri sorunlar alabiliyoruz. Bu gibi durumlarda Altındağ Grundig Servisi Grundig televizyon arıza birimimiz sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

Altındağ Grundig Servisi olarak Altındağ sakinlerinin Grundig marka cihazlarda yaşayabilecekleri her tür sorunda yanlarında oluyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz Grundig cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Ayrıca gezici servis araçlarımız Altındağ ilçesinin her bölgesinde aktif olarak çalışmakta olup tek bir telefon ile sizlere yönelmektedir.

Telefonla destek, online destek gibi hizmetler de sunmaktayız. Altındağ Grundig Servisi firmamız İso 9001 belgelidir. TSE standartlı hizmet sağlayan firmamıza günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir