Ankara Altus Servisi

Ankara Altus Servisi beyaz eşya, şofben, klima ve televizyon modelleri ile geniş bir kitle tarafından tercih edilen cihazların bakım ve onarımını profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Adeta günlük hayatın birer parçası olan bu cihazlar tam performans çalışsalar da bazı durumlarda beklenmeyen arızalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Alanında uzman teknisyenlerimiz ortaya çıkabilecek her bir olumsuz durumda sizlere yardımcı olmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı işlemlerimizi yürütmekteyiz. Cihazlarınızın yıllık bakımı, montajı, kontrolleri uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Tüm ülkemizde olduğu gibi Altus marka cihazlar Ankara ilimizde de sık bir şekilde tercih ediliyor. Kaliteli yapısı ile hemen her ev ve işyerinde karşımıza çıkan bu cihazlarda herhangi bir aksama olduğunda günlük işlerimiz de aksayabiliyor. Bu sebeple cihazlarınız için gerekli tüm tedbirleri önceden almanızda fayda olacaktır.

25 YILLIK TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Firma olarak 25 yıldır beyaz eşya, şofben, klima ve televizyon konusunda başarılı çalışmalara imza atmaktayız. Altus bölge merkez servisi olarak Altus cihazlar konusunda deneyimli bir kadroya sahibiz. Bu anlamda bizlerden alacağınız her bir teknik müdahale garanti kapsamında olacaktır. Ayrıca yedke parça ihtiyaçlarınızı orijinal Altus parçalardan temin ediyor ve Ankara Altus Servisi güvencesi ile montajını gerçekleştiriyoruz.

Buzdolapları Altus markasının birbirinden farklı modelleri ile ev ve işyerlerinde kullanılan cihazlarıdır. Buzdolabının karlanma, buzlanma yapması durumu en sık karşılaştığımız durumlardandır. Karlanma ya da buzlanma genellikle cihaz herhangi bir yerinden ısı aldığı takdirde yapmaktadır.

Karlanmanın önüne geçmek adına buzdolabının kapı eşik lastiklerinin değişmesi gerekebilir. Ayrıca gaz sızıntısı da karlanma yapabildiğinden kontrolü Ankara Altus Servisi ekibimiz tarafından kapsamlıca yapılacaktır.

Buzdolabınız yeteri kadar soğurmuyor ise ısı ayarlarında problem olabilir ya da kompresörü devre dışı kalmış olabilir. Eğer bir soğutmama sorunu yaşıyor iseniz öncelikle Ankara Altus Servisi müşteri temsilcimizi arayarak doğru yönlendirme ile kontrollerini yapabilir ardından gerektiği takdirde teknisyenlerimizden yerinde bakım için destek talebinde bulunabilirsiniz.

Altus marka çamaşır makineleri oldukça iyi performanslı çalışmaktadır. Çamaşır makinesi su ısıtmıyor ise muhtemelen kireçlenme sorunu ortaya çıkmış demektir. Çamaşır makineniz için kireç çözücü desteği kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

Ancak cihazınıza uygun bir kireç çözücü tercih etmeniz önemlidir. Ayrıca makinenizde uygun programı seçmeniz de gerekir. Çamaşır makinenizde bu ve benzer problemler yaşarsanız Ankara Altus Servisi operasyon merkezimizden destek istemeyi ihmal etmemelisiniz.

KURUTMA MAKİNELERİNİZ DE BAKIM İSTER

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullanılan cihazlar kurutma makineleridir. Altus kurutma makineleri oldukça iyi performans sağlamaktadır. Kurutma makinelerinde ise cihazın çamaşırları iyi kurutmadığı, nemli çıkarttığı şeklinde şikâyetler alabiliyoruz.

Kurutma makinenizde çamaşırınıza uygun program seçmeyi ihmal etmemelisiniz. Çamaşırların etiketlerinde yazan dereceleri dikkate almalısınız.

Kurutma makineniz gürültülü çalışıyor ise duvara yaslamadığınızdan ve ayaklarının düzgün bir şekilde zemine oturtulduğundan emin olmalısınız Altus kurutma makinenizde yaşayacağınız her bir problemde Ankara Altus Servisi ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Bahar ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte klimalar da yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı. Ancak klimaların yıllık bakımları aksatıldığı zaman pek çok sorun da beraberinde gelebiliyor. Mesela iç ünite çalışmasına rağmen dış ünitenin cevap vermeme problemi sıklıkla karşılaştığımız durumlardandır.

Öncelikle Altus klimanızın iç ve dış bağlantılarının kontrolü sağlanmalıdır. Kablolarda bir kısa devre ya da temassızlık söz konusu ise gerekli parça değişimi ile sorun çözülmelidir. Sincan Altus Servisi uzman teknisyenimiz klimanızda gerekli bakımları detaylı bir şekilde yapmaktadır.

Klimanız yeteri derecede soğuk hava üflemiyor ise fan pislik nedeni ile işlemini yerine getiremiyor olabilir. Ayrıca filtre temizliği de yapılmamış ise bu sorunla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Altus klimanızın modeli ne olursa olsun yıllık bakım ve temizliği ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

KLİMA BAKIMLARINIZI ASLA İHMAL ETMEYİNİZ

Ankara Altus Servisi klima teknik birimlerimiz günün 24 saati sizlere yardımcı olmak için hazır bir şekilde beklemektedir. Hangi ilçe ya da semtte olursanız olun hızlı bir şekilde bulunduğunuz yere geliyor ve problemi kaynağından çözüyoruz.

Altus teknik destek birimimizde nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan haftanın 7 günü bizlere dilediğiniz saat ulaşabilirsiniz. Altus marka cihazlarınızı kullanırken anlam veremediğiniz sorunlarla karşılaşırsanız telefonla destek hattımızdan dilediğiniz an yardım alabilirsiniz. Onarım işlemi yaptığımızda ekstra servis ücreti almamakla beraber kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir