Ankara BEKO Servisi

Ankara Beko Servisi olarak rahatlıkla belirtmek isteriz ki; bir dünya markası olarak bilinen ve geniş bir kesim tarafından kullanılan Beko, ürünleri ile lider markalardan bir tanesidir.

Ankara merkez ve ilçelerde de Beko markası yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Beyaz eşya, kombi , klima, şofben ve televizyon kullanan hemen herkesin Beko marka bir cihazının olduğunu görebilirsiniz. Ankara Beko Servisi olarak biz de bu değerli markanın servis işlerini titizlikle yapmaktayız.

Kaliteyi evlerinde ve işyerlerinde isteyen hemen herkes bu anlamda tercihini bu markadan yana kullanmaktadır. Ankara ilimizde 25 yılı aşkın süredir Beko marka cihazlar konusunda Ankara Beko Servisi adı ile ve uzman kadromuzla çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Bu denli yoğun kullanılan bir marknın elbette servise, bakıma ihtiyacı olacaktır. Biz, Ankara ilimizde Beko marka cihaz kullanan insanların hiçbir şekilde mağdur kalmamaları adına çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Ankara Beko Servisi çatısı altında çalışan alanında uzman kadromuz, teknisyenlerimiz ile günün 24 saati Beko markasını tercih eden müşterilerimize tüm gücümüzle teknik destek sağlamaktayız.

Mutfak ve banyoların olmazsa olmazı beyaz eşyalar yıllardır gelişen teknolojiye paralel olarak yerlerini almaktadır. Beyaz eşya denildiği zaman akla gelen ilk markalardan bir tanesi de hiç şüphesiz Beko olmaktadır. Ankara Beko Servisi olarak biz de bu özel markanın mükemmel servi işletmesiyiz.

ANKARA BEKO BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Ankara Beko Beyaz Eşya Servisi birimimiz, beyaz eşyaların tamir ve bakım merkezidir. Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık ve kurutma makinesi gibi cihazlar hayatı oldukça kolaylaştırmaktadır. Ancak bazen bu tip cihazlarda hiç beklenmedik bir arıza ortaya çıkabiliyor ve insanları zor durumda bırakabiliyor. Ankara Beko Servisi olarak böyle durumlarda tek numaramızdan bize ulaşan müşterilerimize hızla yardımcı oluyoruz.

Buzdolabı

Buzdolapları gıdalarımızı sakladığımız en güvenli cihazlardır. Beko markasının birbirinden farklı kapasitelerde buzdolabı ve soğutucularını görüyoruz. Ancak buzdolabının asıl görevi olan soğutma işlevini bazen yerine getiremeyebiliyor. Böyle durumlarda Ankara Beko Servisi uzman desteğimizi gösteriyor ve cihazınızda doğru müdahale ile kesin sonuç sağlıyoruz.

Buzdolabınız herhangi bir şekilde ısı alıyor ise kapı lastiklerini değiştiriyor, gaz kaçağı var ise gaz kaçağını bulup onarıyor ve gaz takviyesi yaparak buzdolabınızın tam kapasitede soğutma yapmasını sağlıyoruz. Bunların yanı sıra kompresör ses çıkarma, kompresör arızalanma ya da su sızdırma gibi sorunlarda gerekli tedbirleri alıyoruz.

Buzdolabınızın iç aydınlatma lambası yanmıyor ise sensör bakımı ve değişimi yapıyoruz. Kısacası buzdolabınızla ilgili aklınıza gelebilecek tüm işlemleri Ankara Beko Servisi garantisi ile yapıyoruz.

Beko marka fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makineleri hemen her evin ciddi ihtiyacını karşılayan cihazlar olarak öne çıkmaktadırlar. Fırınlarda bir ısı problemi var ise gaz ve elektrik hattı kontrolü, çakmak kontrolü, bağlantı kontrolü sağlanmakta olup program ayarlarının üzerinden geçilmektedir. Çamaşır makinelerinde iyi yıkamama, sıkmama, sesli çalışma, su sızdırma sorunlarına karşı Ankara Beko Servisi olarak önlemler almaktayız.

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinelerinde su almama, boşaltmama sorunları da karşımıza sık bir şekilde çıktığından profesyonel dokunuşlarla cihazınızdaki bu tip sorunları noktalıyoruz.

Boru hattı tıkanmaları, boru çatlakları nedeni ile su sızdırma, program başlamama gibi sorunlarda yardımcı olmakla beraber elektrik devre arızalarında gerekli tedbirleri sizler için Ankara Beko Servisi güvencesi ile alıyoruz.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinelerinde pervane arızası ya da rezistans kireçlenmesi gibi sorunlarla sık bir şekilde karşılaşabiliyoruz. Rezistans kireçlenme durumu genellikle şebeke suyunun zaman içerisinde rezistansta katman oluşturması ile görülen bir durumdur.

Ankara Beko Servisi olarak belirtmek isteriz ki kireç önleyiciler ve cihazınıza uygun tuz ile kireç gibi sorunları önlemekle beraber yıllık bulaşık makinesi bakımlarını yaptırarak çok önceden tedbir alabilirsiniz. Bulaşık makinelerinin bulaşıkları iyi yıkamama sebebi de genellikle şebeke suyu ile alakalıdır.

Şebekedeki suyun sert olması nedeni ile içeriğinde klor ve mineraller bulaşıklarda iz bırakabiliyor. Bu gibi durumların önüne geçmek adına cihazınıza en uygun destekleyicileri Ankara Beko Servisi ekibimiz sizlere tavsiye ediyor.

Bulaşık makinenizin bakımının nasıl yapılacağı, temizliğinde nelere dikkat edileceği yine firmamız Ankara Beko Servisi tarafından sizlere bilgi dahilinde sunuluyor. Kurutma makinesi de yine Beko markasının sık bir şekilde tercih edilen cihazlarından bir tanesidir.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Kurutma makinelerinde sesli çalışma durumu ya da çamaşırların nemli çıkması durumu karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır. Beko kurutma makinenizi dar bir alanda muhafaza etmeyiniz.

Özellikle kapalı, dar alanlarda cihazlar hava sirkülasyonu olmadığı için yeterli verim sağlayamıyorlar. Pencere veya kapı mutlaka açık olmalıdır. Sesli çalışma durumu cihazınızı konumlandırdığınız yerle de alakalıdır.

Kurutma makinenizi duvara yaslamayın ve ayaklarının sabit durduğuna emin olun. Ancak sesli çalışma durumu parça bazlı da olabileceğinden Ankara Beko Servisi olarak biz yıllık bakımlar çerçevesinde parça bakımı da yaparak böyle bir soruna meydan vermemekteyiz.

Kurutma Makineniz de Zaman Zaman Arızalanır

Ankara Beko Servisi olarak dikkatinizi çekelim; kurutma makinesinden çamaşırların nemli çıkması büyük oranda yanlış program seçilmesi ile ilgilidir. Çamaşırlarınızın etiketinde yıkama ve kurutma ayarları sizlere bildirilmiştir. Mümkünse ayarları denk olan tüm çamaşırlarınızı aynı seferde kurutun.

Bu sayede cihazınızdan tam verim almanız mümkün olacaktır. Kurutma makinenizin programı ile ilgili sorunlar yaşarsanız Ankara Beko Servisi çağrı merkezimiz bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

ANKARA BEKO KLİMA SERVİSİ

Sıcak yaz günlerinde yoğun bir şekilde kullanılan Beko klimalar pek çok farklı modelde alıcılara ulaşmaktadır. Enerji tasarrufu sağlayan inverter tip klimalar yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Ancak klimaların da yıllık bakıma ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır.

Bahar ve yaz ayları gelmeden Ankara Beko Servisi personellerine yaptıracağınız klima bakımı ile sene içerisinde cihazınızdan tam performans almanız mümkün olacaktır. Klimanızın temizliğine gerekli önemi göstermelisiniz.

Filtre temizliği bu aşamada en önemlisidir. Filtreyi yıkayabilir ya da silebilirsiniz. Güneşte asarak filtreyi kurutmamaya özen gösterin ve nemli bir şekilde kesinlikle cihazınıza takmayın. Klimanız yeterli soğukluk vermiyor ise gaz kaçağı, kompresör ya da fan arızası ortaya çıkmış olabilir.

Her bir parça tek tek elden geçirilmelidir. Ankara Beko Servisi klima birimlerimiz ev ya da ofisinize gelerek klimanız için gerekli yıllık bakımları yapıyor ve bir arıza tespiti neticesinde uygun teçhizatı ile gerekli müdahalelerde bulunuyor.

ANKARA BEKO ŞOFBEN SERVİSİ

Beko markasının sıcak su alma adına kullanılan şofbenleri özellikle geniş kapasitesi ile dikkatleri çekiyor. Günün 24 saati aralıksız sıcak su sağlayan bu cihazlarda bir tekleme, durma olursa sıcak su almak da mümkün olmayacaktır. Şofbenlerde termokulp arızası, kademe anahtarı arızası, su ısıtıcı arızası Ankara Beko Servisi olarak en çok karşımıza çıkan arızalar olmaktadır.

Performans düşüklüğünde direkt olarak bu tarz parçalara bakmak gerekecektir. Ankara Beko Servisi uzman kadromuz Beko marka şofbeninize gerekli tüm bakımları hiçbir detayı atlamadan yapmaktadır. Şofbeninizde meydana gelebilecek en ufak sorunda dahi operasyon merkezimizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

ANKARA BEKO TELEVİZYON SERVİSİ

Beko televizyonlar ise LED, plazma ve LCD modelleri ile hemen herkese hitap edecek modellerle alıcılarına sunulmaktadır. Ankara Beko Servisi olarak belirtelim; televizyonlarda karşılaşabileceğiniz sorunlar arasında genellikle yayın alamam problemi öne çıkmaktadır.

Yayın alamama uydu, anten ya da bağlantı hatalarından dolayı ortaya çıkan sorunlardır. Ortak merkezi yayınlarda bazen merkezden bir kesilme söz konusu olduğunda yayın alamam karşımıza çıkabiliyor.

Bunun yanı sıra televizyonun kendi kendine kapanması, açılması, kumandanın işlem görmemesi, televizyon ekranının karlı göstermesi, yarısının gösterip yarısının göstermemesi gibi sorunlarla karşılaşmak da mümkün olabiliyor. Cihazınızın parça problemi olabileceğinden gerekli kontroller Ankara Beko Servisi uzman birimlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Beko marka her tür cihazınızda yaşayacağınız sorunlarda bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ankara merkez ve ilçelerde tek numaramızdan ulaşabileceğiniz Ankara Beko Servisi çalışanı müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın gezici servis araçlı birimimizi gönderiyor ve sorununuzu garantili, ekonomik ve hızlı bir şekilde çözüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir