Ankara Grundig Servisi

Ankara Grundig Servisi ülkemizde yıllardır en sık tercih edilen beyaz eşya ve televizyon markalarından bir tanesi olan Grundig markasının cihazlarında yaşayabileceğiniz sorunlarda garantili teknik destek sağlıyor.

Günlük yaşamda en sık kullanılan cihazlar hiç kuşkusuz beyaz eşyalardır. Hem mutfak hem de banyolarda kullandığımız cihazlar her ne kadar Grundig gibi bir marka kalitesinde olsa da hiç beklenmeyen anlarda bir takım arızalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Bu gibi durumlarda profesyonel teknik destek isteyen tüm kullanıcılara Ankara merkez ve ilçelerde hızlı, ekonomik ve garantili hizmet sağlıyoruz.

İso 9001 belgeli firmamız 25 senelik bir uzmanlık ile sizlere yardımcı olmaktadır. Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz sizlere gezici servis araçları ile anında yetişmektedir. Bu anlamda sizlere hiçbir şekilde vakit kaybı yaşatmamaktayız.

Beyaz eşyalar gündelik ihtiyaçların giderilmesinde önemli rol oynadığından herhangi bir aksamada sizlerin işlerinizi de sekteye uğratacaktır.

Müşterilerimizin herhangi bir şekilde mağdur olmamaları adına 24 saat boyunca nöbetçi teknisyen sistemimiz ile hazır bir şekilde beklemekteyiz. Ankara Grundig Servisi ekip araçlarımız her bir semt ve mahallede müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Beyaz eşyalar konusunda pek çok arıza ile karşılaşabilmekteyiz. Örneğin buzdolaplarının iyi soğutmaması durumu genellikle kompresör arızası ya da gaz kaçırma ile ilgilidir.

Bunun yanında fırın arızalarında gaz hattında bir problem olabilmekle beraber ısıtıcılarda ortaya çıkan bir sorun nedeni ile verim alınamayabiliyor. Ankara Grundig Servisi tarafından buzdolabı ve fırınlarınıza yapılacak kapsamlı bir bakım ile şikâyetlerinizden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Çamaşır ve bulaşık makinelerinde ise su almama, boşaltmama gibi klasik bir takım sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Boru hattı ile ilgili bir sorun olabilmekle beraber program arızası ya da su şebekesi ile ilgili bir sorun da olabilmektedir.

Tüm bu etkenler göz önüne alınarak hem bulaşık hem de çamaşır makinenize gerekli bakım sağlanmaktadır. Ayrıca çamaşır yad a bulaşık makinenize için bir parça değişimi söz konusu olacak ise bunu Ankara Grundig Servisi ekibimizin temin ettiği orijinal Grundig yedek parça ile yapmaktayız.

Grundig markasının bir diğer sık tercih edilen cihazı televizyonlardır. En eski tüplü televizyonlardan en yeni ve teknolojik LED, plazma ve LCD televizyonlara Grundig markası daima kalitesini göstermiştir. Televizyonlar taşınmasından tutun da uygun kurulumuna kadar her aşamada dikkat isteyen cihazlardır.

Televizyonda yayın alamama, kablolu yayın hataları, anten arızaları, televizyonun kendi kendine kapanması, kendi kendine açılması, elektronik devre ve kart arızaları karşımıza sık bir şekilde çıkan sorunlardır.

Ankara Grundig Servisi televizyon birimlerimiz sizler için gerekli tüm bakımları sağlamakla beraber cihazınızdaki problemi garantili bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir