Aydınlıkevler Altus Servisi

Aydınlıkevler Altus Servisi olarak sektöre getirmiş olduğu yenilikler ve üstün başarılı hizmetleri ile piyasada adından sıkça söz ettiren bir teknik servistir. Beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon servis sektöründe her zaman ilkleri bünyesinde bulundurarak bu konudaki rakiplerinden açık ara öndedir. 

Gezici servis araçlarımız ile aydınlıkevler semtinin neresinde bulunursanız bulunun bir telefon ile anında yetişerek sorunlarınızı yerinde çözmektedir. En temel görevi soğutmak olan klima cihazınızda soğutma problemi var ise gaz bitmiş veya kompresör arızası olma ihtimali yüksektir.

Ayrıca klima borularında sızıntı ve kaçak olma durumu da söz konusu olabilir. Tüm bu problemleri çözmek için alanında tecrübeli ve belgeli servis olan Aydınlıkevler Altus Servisi ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Sıcak su temin ettiğimiz Şofben cihazları ise aniden duruyor ve tekrar çalışıyor ise muhtemelen şofbende diyafram yırtığı, baca sensör arızası veya termokulp hasarı oluşmuş demektir.

Beyaz eşya cihazlarının önemlisi olan buzdolaplarının en büyük sorunlarından bir tanesi su sızdırmasıdır. Eğer buzdolaplarında ısı ayarı düzgün yapılmamış ise bu durum gözlemlenir. Şayet sebzelik kısmında su birikmiş ise büyük ihtimalle buzdolabınızda su tahliye kanalı tıkanmış demektir.

Bu durumda tahliye kanalının temizlenmesi gerekmektedir. Bu su sızdırma sorununun ortadan kaldırılması ve kanalların temizlenmesi için Aydınlıkevler Altus Servisi ile kontak kurmanız gerekmektedir.

Diğer bir beyaz eşya cihazı da Altus marka çamaşır makinesidir. Çamaşır makinelerindeki sorunların başında ise su alır almaz tekrar boşaltma yapmasıdır. Bunun sebebi ise muhtemelen su hortumunun ucu makineden alçakta kalmış olması olabilir. Aydınlıkevler Altus Servisi olarak müşterilerimize tavsiyemiz tahliye hortumunun çamaşır makinesi ile eşit seviyeye konumlandırılmasıdır.

Tüm bunların sonucunda problemler halen giderilmedi ise sorunların tespiti ve kaynağının bulunması için ivedi olarak Aydınlıkevler Altus Servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Altus marka televizyonlar led, plazma ve lcd gibi farklı model ve ebatlarda bulunmaktadır. Hangi modelin müşteriler tarafından alınacağı konulacak olan odanın büyüklüğüne göre seçilmelidir.

Televizyon cihazlarında en çok karşılaşılan sorunlar arasında karlı gösterme, kanalların gidip gelmesi, ekranın yarım göstermesi ve sinyol yok gibi sorunlar gelmektedir.

Aydınlıkevler Altus Servisi olarak ayrıca tüm evlerde bulunan televizyon cihazlarının da tüm tamir ve onarım işleri teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Altus markasına ait olan tüm buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon ve şofben cihazlarınız için aydınlıkevler semtinde günün her saati Aydınlıkevler Altus Servisiolarak hizmet vermekteyiz. Tüm sorunlarınıza çözüm üretmekle beraber ayrıca orijinal yedek parça kullanılmaktadır.

Müşterilerimiz bazen Altus marka klimalarını kısa aralıklarla açıp kapatarak kullanmaktadırlar. Ancak, Aydınlıkevler Altus Servisi olarak tavsiyemiz klima cihazlarını kısa aralıklar ile açıp kapatmak yerine tek sefer açıp sonra kapatmak hem ekonomik anlamda hem de cihazın ömrü anlamında daha faydalı olacağı anlatılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir