Aydınlıkevler Arçelik Servisi

Aydınlıkevler Arçelik servisi sayesinde Arçelik markalı ürünlerinizin her türlü işlemlerini yaptırabilir ve dilediğiniz zaman servis yardımı alabilirsiniz.

Ankara Arçelik Bölge Servisi
Ankara Arçelik Servisi

Sizler için her gün ve günün her saati çalışan profesyonel ekibimiz; daha iyi bir hizmet verebilmek için aynı zamanda sertifikalı eğitim almıştır.

Kombi

Kombilerin bulunmadığı evlerde özelliklerde banyolarda kullanılan şofbenler son derece basit ve kullanışlı cihazlardandır. Elektrik ve buharın aynı anda bulunduğu banyolarda şofbenler belli bir süre sonra arızalanmaktadır.

Bu gibi durumlarda elle müdahale son derece tehlikeli olabilir. Bu yüzden Aydınlıkevler Arçelik servisi ile iletişime geçmek ve profesyonel bir şekilde yardım almak en doğru karar olacaktır.

Banyoda ve mutfakta sıcak su, aynı zamanda kaloriferlerin de ısınmasını sağlayan kombiler hayat kurtarıcı elektronik cihazlardandır. Arçelik markalı kombinizin peteklerinizi verimli bir şekilde ısıtabilmesi için; petek tesisatının doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Peteklerinizdeki tesisatın doğru bir şekilde bağlanması için bizler ile Yani Aydınlıkevler Arçelik Servisi iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde petek tesisatınızın bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Klima

Klimalar aynı kombiler gibi belli rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar. En önemli bakımlardan biri de klimanızda gaz dolumudur. Ancak Arçelik klimalarınızda gaz dolumunda kaliteli gaz kullanılması son derece önemlidir.

Kalitesiz gaz dolumu yapılması cihazınızın zarar görmesine ve hatta çöp haline gelmesine sebep olabilmektedir. Bu sebepler klimalarınızın gaz dolumunu Aydınlıkevler Arçelik servisi ekibine doldurtabilir ve sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Televizyon

Her evin vazgeçilmezi haline gelmiş televizyonlar; fazla kullanım sonucu arızalanabilirler. Arçelik markalı televizyonunuzun arızalanması durumunda bizler ile günü her saati iletişime geçebilirsiniz. Arıza test cihazı ile televizyonunuzun arızasının kontrolünü sağlayan Aydınlıkevler Arçelik servisi aynı zamanda masraf bilgilendirmesi de yapmaktadır.

Beyaz Eşya

Buzdolabı

Buzdolapları her mevsimin kendine has yiyeceklerini dondurup, daha sonra yiyebilmemizi sağlayan en önemli elektronik cihazlardan biridir. Sevdiğimiz yiyeceklerin bulunduğu buzdolaplarında yapılan en büyük hatalardan biri kapağın uzun süre açık kalmasıdır.

Buzdolabınızdan bir şey alırken biraz daha hızlı davranmanız buzdolabınızın verimli çok daha iyi olacaktır. Ancak herhangi bir arıza ya da verimli kullanımın azalması durumunda Aydınlıkevler Arçelik servisi ile de iletişime geçebilir ve bu problemlerin çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri özellikle de küçük çocuğu olan kadınların en sevdiği beyaz eşyalardan biridir. Çamaşır makinesi sayesinde çocuğunuzun eşyalarını sıcak ve hijyenik bir şekilde el değmeden yıkayabilirsiniz.

Ancak fazla kullanım sebebiyle ortaya çıkan makinenin fazla ses çıkarıp, hareket ederek çalışması amortisörlerinin bozulduğu anlamına gelmektedir. Aydınlıkevler Arçelik servisi ile iletişime geçerek amostisörlerin tamirini ya da değişimini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi

Mutfağın en çok kullanılan cihazlarından olan bulaşık makinelerini kullanmadan önce aşırı yağlı ya da birikintili olan bulaşıklarınızı sudan geçirmeniz gerekmektedir.

Yemek artıkları makinenin filtresinin tıkanmasına sebep olabilmektedir. Ancak Aydınlıkevler Arçelik servisi ile filtre değişimi ya da temizliği sağlayabilir ve aynı verimle makinenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir