Ayrancı Altus Servisi

Ayrancı Altus servisi olarak hizmet verdiğimiz marka olan Altus markası cihazları çevre dostu cihazlar olup, uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Ancak, bu ürünler teknolojik ürünler olduğu için nadir de olsa bazen sorunlar yaratabilirler. Bu sorunlar bazen hayatımızı sekteye uğratabilir.

Var oluş sebebimiz de işte tam bu nokta da ortaya çıkmaktadır. Bu tip cihazların hayatınızı sekteye uğratmaması için Ayrancı Altus servisi ile yılın her günü ve her saati iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Altus markası altında kullanılan tüm beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon cihazlarınızın tamir ve onarımını büyük bir özveri ile gerçekleştirmekteyiz.

Beyaz eşya sınıfından olan çamaşır makinesini fişe taktığınızda sigortalar atıyorsa kısa devre oluyor demektir. Kısa devrede muhtemelen cihazdan veya prizden kaynaklanmaktadır. Tüm bu sorunlarınız için Ayrancı Altus servisi ile 7/24 irtibata geçerek vizyon ve misyon sahibi teknik servisimizden destek alabilirsiniz.

Müşterilerimizin bulundukları bölgelerde düşük voltaj sorunu var ise Ayrancı Altus servisi olarak mutlaka regülatör kullanılması topraklama hattının bulundurulması tavsiye edilmektedir. Elektrik ile ilgili yaşanan tüm sorunlarınızda Ayrancı Altus servisi olarak her zaman hizmet vermekteyiz.

Ayrancı Altus servisi olarak Altus markaya sahip bulaşık makinesi cihazları kullanmadan önce mutlaka alt ve üst pervanelerin tıkanıklık durumlarının kontrol edilmesi önerilmektedir. Eğer tıkanıklık var ise ve bu durum fark edilmez ise bulaşıklar iyi ve temiz yıkanmayacaktır.

Bir çok müşterimizin beğenerek ve markaya güvenerek satın almış olduğu Altus marka ürünleri uzun yıllardır kullandıkları ve ihtiyaçlarını karşıladıkları bilinen bir gerçektir.

Altus markasının bir servis yapılanması ağında bayi olarak hizmet verenAyrancı Altus servisi ayrancı semtinde yıllardır faaliyet göstermekte ve hizmet vermektedir. Ayrıca tüm personellerimiz konusunda eğitim almış, uzman ve profesyonel personellerdir.

Kaliteli hizmeti, güler yüzlülüğü kendisine misyon edinmiş olan Ayrancı Altus servisi sayesinde tüm bölgede bilinen ve tercih edilen bir teknik servistir.

Ayrancı Altus servisi çağrı merkezimize başvurarak ürünlerinizi garanti kapsamında veya ekonomik fiyatlı olarak bakım onarımını yaptırabilir ve ürünlerin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Altus markası elektrikli cihazlarından bir tanesi de şofben cihazlarıdır. Bu cihazlarda bazen az ısıtma veya hiç ısıtmama gibi sorunlar oluşmaktadır. Bunun nedeni cihaza enerji gitmemesidir.

Bu durumlarda kademe anahtarı veya sviçlerin kontrol edilmesi gerekmektedir. Ayrıca kireçli suların sebep olduğu kireçlenme durumlarında da sıcak su alınamayabilir.

Tüm bunların yaşanması durumunda şofben cihazınızın gerekli bakımlarının yapılması için Ayrancı Altus servisi teknik personelleri iletişime geçerek sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Yapılacak olan her türlü bakım onarım çalışmalarından sonra, yapılan tüm işlemler bir yıllık teknik servis garantimiz altında olacak ve tekrar aynı sorun olduğunda ücretsiz olarak hizmet verilecektir. Çağrı merkezimizden müşteri temsilcimiz ile görüşerek destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir