Ayrancı Arçelik Servisi

Ayrancı Arçelik Servisi evdeki en çok kullanılan elektronik cihazlarınızın her türlü problemini çözmek için kurulmuş bir firmadır.

Ankara Arçelik Bölge Servisi
Ankara Arçelik Servisi

Sizler için 7-24 çalışan uzman ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde günün her saati kolaylıkla Arçelik markalı cihazlarınızın bakım, tamir, temizlik, montaj, kurulum, parça değişimi gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Televizyon

Her evde bulunan televizyonunuzun herhangi bir arızasında bizler ile yani Ayrancı Arçelik Servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Televizyon gibi elektrikli cihazların bozulması durumunda elle müdahale yerine elektronik test cihazları ile arıza tespit edilmektedir. Bu sayede televizyonunuz arıza bilinmeden açılıp herhangi bir zarar görmeden profesyonel bir şekilde tamir edilir.

Beyaz Eşya

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri az su harcayarak hijyenik bir şekilde çamaşırların yıkanmasını sağlamaktadır. Ayrancı Arçelik Servisi olarak belirtelim; birçok ev hanımının tercih ettiği markalardan biri olan Arçelik çamaşır makinesi A++ tercih edilmelidir. A++ tercih edilen çamaşır makineleri hem çevre dostu hem de tasarruflu makinelerdendir.

Çamaşır makinenizde tambur dönmemesi içerideki kazanın düştüğü ya da bağlantının kırıldığı anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda alanında uzman Ayrancı Arçelik servisi ile iletişime geçilmesi makineniz ve tesisatınız için en doğru karar olacaktır.

Bulaşık Makinesi

Artık her evde ve iş yerlerinde bulunan bulaşık makinesi; bulaşıklarınızın hijyenik ve tasarruflu bir şekilde temizlenmesi için son derece önemlidir. Arçelik bulaşık makinesinin kapak yaylarının bozulması düzgün bir şekilde kapanmasını engellemektedir.

Kapak yaylarının bozulması durumunda Ayrancı Arçelik servisi ile iletişime geçerek yayların tamirini ya da değişimini sağlayabilirsiniz. Kapak yaylarının bozulması makinenin tam kapanmasını engellediği için yıkama işleminin başlamasını da engellemektedir.

Buzdolabı

Buzdolapları her evin demirbaş elektronik aletleri arasında yer almaktadır. Buzdolabınızı evde yerleştirirken profesyonel bir şekilde Ayrancı Arçelik Servisi ile iletişime geçmek en doğru kurulumu sağlayacaktır.

Arçelik buzdolaplarının arkasının tamamıyla duvara bitişik olmaması verimli çalışması ve motorunun ömrü için çok önemlidir. Arkada bulunan motorun havadar bir yerde sıkış olmaması buzdolabı kurulumunun en önemli noktalarındandır.

Şofben

Doğal gaz ve kombi bulunmayan evlerde suyun hızlı bir şekilde ısınmasını sağlayan şofben elektronik cihazlardandır. Bu sebepler herhangi bir arıza durumunda kesinlikle elle müdahale edilmemelidir. Hem sağlığınıza hem de tesisatınıza zarar verebilecek olan şofbenler alanında uzman Ayrancı Arçelik servisi tarafından tamir edilmelidir.

Aynı zamanda sadece tamir değil, şofben kurulumunu da yapan Ayrancı Arçelik servisi sayesinde evinizde verimli ve sağlıklı bir şekilde şofben kullanabilirsiniz.

Kombi

Kombi ve klimalar her evde bulunan ve rutin bakımlara ihtiyaç duyan elektronik cihazlardandır. Arçelik kombinizin 2 yılda bir düzenli olarak Ayrancı Arçelik Servisi tarafından bakım yaptırılması uzun süreli ve tasarruflu bir şekilde kullanılması açısından son derece önemlidir.

Klima

Aynı kombiler gibi Arçelik klimalar da rutin bakım ve temizliğe ihtiyaç duyarlar. Tozu ve kiri tutan filtrelerin temizliği, kombi ve klimaların verimli bir şekilde çalışması için en önemli bakımlardan biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir