Bağlıca Altus Servisi

Bağlıca Altus servisi alanında uzman çalışanları ile ve tam donanımlı servis merkezi ile her türlü ihtiyaca cevap veren Altus markası adı altında geniş hizmet ağı ile bağlıca semtine hizmet veren bir teknik servistir.

Altus markası gerek beyaz eşya cihazlarında, gerekse de diğer elektronik ürünlerde kalitesini tüm dünyaya kanıtlamış bir markadır. Bağlıca Altus servisi olarak da bu markanın altında hizmet verdiğimiz için bu bilinçle hareket ediyor ve tüm işçiliklerimizi ve uygulamalarımızı buna göre yapıyoruz.

Bu nedenle de hizmet verdiğimiz semtte en çok tercih edilen teknik servisi olarak itibar görmekteyiz.

Elektronik cihazlarda gaz sorunu, elektrik sorunu, kapak sorunu gibi pek çok sorunun oluşması gayet normal bir durumdur. Böyle durumlarda konusunda uzman olan ve profesyonel hizmet sunan Bağlıca Altus Servisi adı ile çalışan servisimizden destek almanız yapacağınız en doğru iştir.

Kurumsallık anlayışını benimseyen ve kurumsal hizmet sunan servisimiz, aynı zamanda da uygun fiyat politikası, orijinal yedek parça temini gibi konuların üzerinde de hassasiyet ile durmaktadır.

Teknisyen kadromuzun tamamı, Altus markasına ait televizyon, şofben, beyaz eşya ve klima ürünleri hakkında yetiştirilmiş ve eğitimlerini tamamlamışlardır. Her zaman da sonuç odaklı ve garantili hizmet anlayışını benimsemiştir.

Beyaz eşya cihazlarından olan buzdolaplarında en çok karşılaşılan sorunlardan biri kart yanmasıdır. Özellikle cihazın buzluk bölümüne gıdaların haddinden fazla konulması ile ortaya çıkan bir sorundur.

Cihaz soğuk havayı sistemde yeterli gezdiremediği için buzdolabının arkasında buz tabakasının oluşmasına neden oluyor ve cihaz hasar görüyor. Bağlıca Altus servisi olarak müşterilerimize kesinlikle buzdolabınızın buzluk kısmında haddinden fazla gıda konmaması yönündedir.

Altus markası buzdolabı ile ilgili yaşanacak her türlü sorununuzda Bağlıca Altus servisi olarak bir telefon kadar yakınınızdayız.

Aslında evinizde bulunan elektronik cihazlarınızın en az 6 ayda bir veya mevsim geçişlerinde periyodik bakımlarının yaptırılması cihaz kullanım ömrü açısından oldukça önemlidir. Bağlıca Altus servisi olarak da şiddetle tavsiye ettiğimiz bir konudur.

Altus klimaların kullanımları da çok basittir. Klima cihazlarında yaşanan problemlerin başında da kompresörün aşırı ısınması gelmektedir. Bu sorun ortaya çıktığında da klima cihazınız otomatik olarak kendini kapatmaktadır. Bu sorunlarda her zaman Bağlıca Altus servisi ile iletişime geçerek kompresörün arızasının giderilmesini talep edebilirsiniz.

Talebiniz anında karşılık bulacak ve çağrı merkezimiz gezici hizmet aracımız ile irtibata geçerek konumunuzu ve iletişim bilgilerinizi aktararak, sorununuzun yerinde çözümünü sağlayacaktır. Ayrıca, bu hizmeti verirken de Bağlıca Altus servisi olarak en ekonomik ve garantili işçilik konularına da azami dikkat edilmektedir.

Sıcak su ihtiyacınız olduğunda kesintisiz olarak aralıksız şekilde hizmet veren Altus marka şofben cihazları da piyasada rağbet görmektedir. Şofben ile ilgili arızalarınızda ve montaj ve demontaj işlemlerinde Bağlıca Altus servisi olarak her konuda yardım alabilirsiniz. Şofbeniniz suyu ısıtmadan veriyor ise su ısıtıcıları, termostat veya kademe düğmesi arızalanmış demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir