Bağlum Altus Servisi

Bağlum Altus servisi bulunduğu bölgede çok hızlı bir şekilde gelişim gösteren, en güvenilir ve en ekonomik Altus marka ürünlerin servisidir.

Her türlü beyaz eşya cihazlarınızın sorunlarında, klima cihazlarınızın sorunlarında, şofben cihazlarınızın ve televizyon cihazlarınızın sorunlarında müşterilerine en güvenilir ve en ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Yapmış olduğu tüm bakım ve tamir işlerinde iş güvenliği kurallarına da azami riayet eden Bağlum Altus servisi iş sağlığı ve güvenliği konularında da çalışanlarına sürekli olarak eğitim vermekte ve onları bu konuda bilinçlendirmektedir.

Teknik servis olarak hem belediye onaylı hem de müşterilerinden güven onaylı olan servisimiz gelişen teknolojik konuları da takip ederek, çalışanlarına bu konular da da eğitimler vermektedir.

Ekiplerimizin çalışkan ve dinamik yapıları sayesinde arızalara doğru müdahaleler yapılarak müşterilerimiz hiçbir zaman mağdur edilmemektedir. Şofben cihazlarınız ile ilgili sıcak su alamama problemleri, beyaz eşya cihazlarınız ile ilgili kurulum problemleri gibi sorunlarınız büyük bir itina ile Bağlum Altus servisi tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Sıcak su ısıtıcı olarak bölgedeki ek çok evde kullanılan şofben cihazları da zaman zaman arızalanmakta ve bakıma ihtiyaç duymaktadır. Cihazlarınızın deneyimli ustalar ellerinde tüm bakım onarımları yapılarak Bağlum Altus servisi olarak adresinize teslim edilmektedir.

Buzdolabı cihazınız kapalı olmasına rağmen sesli bir biçimde çalışıyorsa, bulaşık makineniz de kapak kapanmıyor ise veya çamaşır makineniz yıkanmış olan kıyafetlerinizi yırtıyorsa derhal bizimle Bağlum Altus servisi müşteri iletişim merkezimiz ile irtibata geçerek tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Ayrıca klima cihazınız sesli çalışıyor ise muhtemelen içerisinde bulunan merdane balans yapmış olabilir. Bu önemli bir sorundur ve mutlaka konusunda uzman olan servis ile çözülmesi gerekmektedir. Bu konuda Bağlum Altus servisi her zaman size bir telefon kadar yakındır.

Şartlar ne olursa olsun gerek gezici servisimiz gerekse de atölyede bulunan çalışanlarımız işlerini kaliteli yapmak için ellerinden gelen her türlü özveriyi göstermektedir.

Sadece tamir ve bakım onarım durumlarında değil, klima cihazlarınızın nakli, şofben cihazınızın nakli, beyaz eşya cihazlarınızın nakli ve tüm bu cihazlarınızın kurulumları için de Bağlum Altus servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizde işinde uzman olan ustalarımız çok titiz çalışmakta ve cihazlarınıza asla zarar vermemektedir.

Henüz bizimle Bağlum Altus servisi ile iletişime geçmemiş ve işinde usta, tecrübeli olmayan ara tamirciler ile vakit kaybeden Altus marka cihaz kullanan müşterilerinde en kısa sürede bizimle çağrı merkezimiz üzerinden irtibata geçerek garantili işçilik, kaliteli hizmet ve güvenilir servis olan Bağlum Altus servisi olarak faydalanmalarını tavsiye ediyoruz.

Bağlum Altus servisi olarak bağlum semtinde müşterilerimiz arasında whatsapp iletişim grubu kurarak, müşterilerinin sorunlarına anında cevap vererek çözüm üretmektedir.

Bölgesinde teknolojik olarak donanımlı çalışan ilk ve tek servistir Bağlum Altus servisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir