Bağlum Arçelik Servisi

Bağlum Arçelik servisi; Ankara’nın merkezi ve Bağlum semtindeki cihazlarınızın her türlü tamir, arıza, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemleri için hizmet veren bir firmadır. Şofbenler; ani su ısıtıcılarıdır.

Ankara Arçelik Bölge Servisi
Ankara Arçelik Servisi

Kombi

Kullanımı yaygınlaşan kombiler; rutin bir bakıma ihtiyaç duyan elektronik cihazlardandır. Sadece bakım ve temizlik işlemi değil aynı zamanda parça değişimi işlemlerini de Bağlum Arçelik servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler için tamamı orijinal parça stoğu bulunan Bağlum Arçelik servisi sayesinde kombinizde tekrardan orijinal parçaların kullanılmasını sağlayarak çok daha uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda kombilerin doğru bir şekilde çalışması için 2 yılda bir su değişikliğinin de yapılması gerekmektedir.

Her evde bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyonunuz için 7-24 servis hizmeti alabilirsiniz. Diğer servislerin aksine elektronik cihazlar ile arıza kontrolü yapan profesyonel Bağlum Arçelik servisi ekibimiz televizyonunuz ile alakalı yaşadığınız her türlü problemi çözmenize yardımcı olacaktır.

Kombinizde tuşların çalışmaması ya da sıcak soğuk ayarını doğru bir şekilde yapamamanız durumunda Bağlum Arçelik servisi ile iletişime geçebilir ve bu problemi oldukça hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Aynı zamanda toz ve kirin tutulduğu klima filtrelerinin belli rutin aralıklar ile temizlenmesi klimanızın sağlıklı ve verimli çalışması için oldukça önemlidir.

Klima

Hem yaz hem de kış mevsiminde, mevsim ayarını değiştirerek kullanabileceğiniz Arçelik markalı klimaların kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır.

Şofben

Elektrik ile çalışan ve genelde banyolarda kullanılan şofbenler aynı klima ve kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar. Elektrik ve bulunduğu ortamdaki buhar söz konusu olduğu için şofbene elle müdahalede bulunmanız sizin ve tesisatınızın açısından sağlıklı bir karar değildir.

Aynı zamanda şofbeninizin doğru çalışmaması ya da arızalanması durumunda herhangi  şofbeni kapatmalı ve Bağlum Arçelik servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Beyaz Eşya

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri çocuklu kadınların en büyük yardımcılarından biridir. Kıyafetlerin hijyenik ve hesaplı bir şekilde temizlenmesini sağlayan arçelik çamaşır makinenizin suyu ısıtamaması; sıcak su rezistansınızın bozulduğu anlamına gelmektedir.

Bu gibi durumlarda el ile müdahale etmek yerine alanında uzman Bağlum Arçelik servisi ekibimiz ile iletişime geçerek sıcak su rezistansınızın değiştirilmesini ya da tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolapları bir evin en uzun süreli kullanılan elektrikli cihazlarından biridir. Kullanım süresi uzun olan Arçelik buzdolaplarının içindeki rafların kırılması ya da kullanılamayacak hale gelmesi durumunda buzdolabınızın boyutuna uygun cam kestirerek raf yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda yedek parça stoğu bulunan Bağlum Arçelik servisi ile iletişime geçerek raf taktırabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi

Kadınların en büyük yardımcılarından biri olan bulaşık makineleri hijyen ve su tasarrufu sağlayarak en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesini sağlamaktadır. Arçelik bulaşık makinenizin kurutmasının iyi çalışmaması durumunda Bağlum Arçelik servisi ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde makinenizdeki kurutma probleminin çözümünü sağlamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir