Bağlum Beko Servisi

Bağlum Beko servisi uzun yıllardır Bağlum da müşterilerine kaliteli ve disiplinli hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan konusunda eğitimli ve donanımlı personeller ile Beko marka beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon cihazlarınızın tüm periyodik bakımları, tüm arızaları, anlık bakım ve kontrolleri yapılmaktadır.

Başlıca arıza belirtileri ve onarım önerileri

Beko klima ürününüz varsa ve klimanız çalışmıyorsa, ilk olarak cihaza elektrik gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Eğer elektrik ile ilgili sorunu yok ise ve klimanız halen çalışmıyor ise ikinci iş olarak klimanızın kumandası kontrol edilmelidir. Yine de bir sonuç almayı başaramadıysanın hemen Bağlum Beko Servisi çalışma ofisleri aranarak teknik personel desteği istenmelidir.

Kumandanızda da bir sorun görünmüyor ise ve klimanızda bir arıza olduğunu düşünüyorsanız Bağlum Beko Servisi yetkililerimizi günün 24 saati arayarak kaliteli ve çözüm odaklı hizmet alabilirsiniz. Konusunda uzman personellerimiz ile sorununuz en kısa sürede çözülerek müşteri memnuniyeti sağlanacaktır.

Beko buzdolabı cihazlarınızın ısıtıcı bölümünde sorun olursa, buzdolabında bulunan besinleriniz aşırı şekilde donarlar ve bu durumda Bağlum Beko Servisi yetkililerini ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Çünkü müdahalenin konusunda uzman ekip tarafından yapılması gereklidir.

Pek çok insan vaktinin çoğunu televizyon karşısında geçirir. Bu kadar uzun süreli kullanımlarda da bu teknolojik ürünlerde sorunlar oluşabilir. Bilhassa ekran kırılma sorunu yaşandığı zaman Beko televizyon ile değiştirilmesi, tamir ve tadilattan daha avantajlı olmaktadır. Bu durumlarda Bağlum Beko Servisi olarak da yeni televizyon almanız tavsiye edilmektedir.

Bağlum Beko Servisi olarak şofbenlerinizin de kışa girmeden periyodik bakımını yapmaktayız. Özellikle beko şofben cihazınız ısıtmadığı zaman sıcak suyun radyatörlere iletilemediği anlamı taşır ve muhakkak bakım ve tamirinin yapılması gerekir.

Personel ve çalışma usullerimiz

Bağlum Beko Servisi olarak Bağlum ilçesinde beko cihazlar için hedefe odaklanmış olarak titiz, temiz ve dürüst hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Bağlum bölgesinin tüm noktalarına ulaşmak için her gün kendisini geliştiren ve bu anlamda müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan bir teknik servisidir. Bağlum Beko Servisi.

Ayrıca, tüm personelinin Bağlum beko beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon servisi konusundaki eğitimlerini disiplin içerisinde takip eden ve gelişen konulardaki tüm eğitimlerin alınmasını sağlayan bir misyon izlemektedir.

Bağlum Beko Servisi eğitimli ve donanımlı teknik servis personelleri ile müşterilerinin sorunlarının giderilmesi için günün her saatinde 7/24 yardımınıza koşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir