Bahçelievler Altus Servisi

Bahçelievler Altus servisi Ankara Bahçelievler semtinin en büyük ve en geniş çaplı hizmet ağı bulunan bölgenin en büyük teknik servisidir.

Altus markasının sadece beyaz eşya grubu için değil, televizyon, şofben ve klima grubu içinde hizmet sunmaktadır.  Belirttiğimiz cihazlarınız ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızda günün her saati müşteri iletişim merkezimiz ile iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.

Gerek bakım olsun, gerekse de parça değişimi olsun her türlü talebinizde Bahçelievler Altus servisi randevu birimimiz ile irtibata geçerek randevu almanız yeterli olacaktır. Talebiniz alındığı anda size en yakın gezici servisimiz hızlı bir şekilde adresinize yönlendirilerek sorunlarınız ve talepleriniz anında çözüm bulmaktadır.

Altus marka klima cihazınız hiç açılmıyor ise muhtemelen cihaza elektrik ulaşmıyor demektir. Bu durumda bağlantının olduğu sigorta da, kabloda veya prizde sorun oluşmuş demektir.

Ayrıca bulunduğunuz yerde elektrik voltajlarında artış veya azalış meydana gelmiş ise sigortanız atmış veya iç üniteye zarar vermiş olabilir. İşte bütün bu problemlerin uzman çözüm noktası Bahçelievler Altus servisi dir. Teknik servisimiz ile bağlantı kurarak bütün bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Personellerimiz öncelikle gerekli tüm ön kontrolleri sağlayarak, arızanın kaynağını tespit eder ve sizi bilgilendirdikten sonra onayınızı da alarak işlemlere başlar.

Beyaz eşya cihazlarımızdan önemlisi olan ve tüm gıdalarımızı bozulmadan sakladığımız Altus marka buzdolapları da yoğun çalışma zamanlarından sonra istenmeyen arızalar çıkartabilirler. Bunların en önemlisi olarak kompresör arızası ve ana kart arıza başta gelmektedir.

Cihazdaki buz çözme işlemi bittikten sonra kompresörün çalışmaya devam etmesi gerekir. Eğer kompresör çalışmaya devam etmiyor ise mutlaka Bahçelievler Altus servisi ile irtibata geçerek cihazınız ile ilgili sorunun çözümünü talep etmelisiniz.

Çamaşır veya bulaşık makinelerinde de bazen kireçlenme ve su almama gibi problemler yaşanmaktadır. Bunların altında bulunan sebeplerin araştırılması için konusunda uzman ve son teknolojik aletleri kullanan Bahçelievler Altus servisi ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. Bağlantıya geçmenizin a kabinin de tarafımızdan kontroller yapılarak sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.

Bahçelievler Altus servisi müşterilerine her sorunu için 24 saat hizmet veren, bünyesinde nöbet sistemi uygulayan bölgenin tek servisidir. Bunun için gece veya gündüz hiç fark etmeden iletişime geçebilir. Destek talebinde bulunabilirsiniz.

Şofbencihazları sıcak su temini için kullanılan cihazlardır. Ancak bulundukları nemli ortam nedeni ile zamanla arızalanabilir ve yıpranabilir. Bu durumlarda Bahçelievler Altus servisi ile iletişime geçerek servisimizden parça değişimi ya da tamir hizmeti alabilirsiniz.

Bahçelievler Altus servisi olarak ayrıca televizyon cihazlarınızın ekran değişim, uydu anteni montaj ve demontajı, kanal kurulum ve ayarı ile televizyonunuz internet bağlantı ayarları da konusunda uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Bu anlamda Bahçelievler Altus servisi ile çalışmak ve hizmet almak müşterilerimiz için büyük ayrıcalıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir