Bahçelievler Beko Servisi

Bahçelievler Beko servisi; Ankara’ın Bahçelievler ilçesindeki kullanıcılarımız için 7-24 hizmet vermektedir. Beko markalı ürünler için sertifikalı eğitim ve belediye onayını alan bu servis hizmeti sayesinde hiç mağdur olmadan kolaylıkla evinizdeki cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, temizlik gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi fiyat ve hizmet garantisi ile sizlere yardımcı olan güler yüzlü ekimiz ile çağrı merkezi ve mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Klimalar; bulunduğu ortama göre seçilmesi gereken cihazlardır. Büyük odalarda yüksek kapasiteli klimalar, küçük odalarda da daha düşük kapasiteli klimaların kullanılması çok daha verimli ve tasarruflu bir tercih olacaktır.

Aynı zamanda klimanızda çalışırken ses gelmesi iç ünitenin toz ile dolduğu anlamına gelmektedir. Bahçelievler Beko servisi ile iletişime geçerek klimanızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. 

Hijyen ve su tasarrufu sağlayan bulaşık makinelerinde aşırı sıcak su ile yıkama yapılması hem makinedeki bulaşıkların yıpranmasına hem de kapaktaki slikonların zamanla yıpranıp erimesine yol açmaktadır.

Bulaşık makinesi kapağının kapanmaması gibi durumlarda kendi edindiğiniz silikon kapağa monte edilmemeli ve profesyonel ekibimiz ile iletişime geçilmelidir. Beko bulaşık makinelerinde Bahçelievler Beko Servisi çalışanı uzman servis ekibimiz ile kapağınızın silikon problemini hızlı ve hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz.

Her evde bulunan Beko buzdolaplarının no-frost bölümü kapasitesinden daha fazla yiyecek ile doldurulmamalıdır. No-frost bölümünün fazla yiyecek ile doldurulması buzdolabının çalışma verimini düşüreceği gibi yiyeceklerin de tazeliğini bozabilir.

Aynı zamanda buzdolaplarında no-frost kısmının bozulması durumunda Bahçelievler Beko servisi ekibi ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla onarım ve parça değişimi işlemi gerçekleştirilebilir.

Çamaşır makinesi kullanımı sırasında kesinlikle topraklama hattı bulunmalıdır. Topraklama hattı kaçak elektrik akımının engellenmesini sağlamaktadır. Düşük voltaj olan bölgelerder regülatör kullanılarak kaçak akım ve makinenin ana kartı korunabilir.

Ancak sigortanın atması gibi bir durum fark edildiğinde derhal makinenin çalışması durdurulmalı ve Bahçelievler Beko servisi ile iletişime geçilmelidir. Regülatör ve topraklama hattının kontrolünü de sağlayan bu servis sayesinde makinenizin zarar görmeden çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kombiler; musluklardaki sıcak suyu ve kaloriferlerin ısınmasını sağlayan elektronik cihazlardandır. Belli rutin aralıklar ile bakıma ihtiyaç duyan kombileri Bahçelievler Beko servisi ile görüşerek hesaplı bir şekilde rutin kombi bakımı yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda kış mevsimi öncesinde kombinizin detaylı bir şekilde kontrolü sorunsuz ve verimli bir kullanım için oldukça önemlidir.

Her evde bulunan televizyonların zaman içinde eskiyerek bozulması kaçınılmazdır. Televizyonunuzun içindeki parçaların bozulması ya da yıpranması durumunda orijinal parça stoğu bulunan Bahçelievler Beko servisi parça değişimi hizmeti de vermektedir.

Şofbenlerin zamanla içindeki parçaların yıpranması ya da yanlış kullanımı bozulma ya da eski verimle çalışmama gibi durumları doğurabilmektedir. Bu gibi durumlarda elle müdahale son derece tehlikeli olabilir. Bu yüzden alanında uzman ekibimiz olan Bahçelievler Beko Servisi çalışanları ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir