Balgat Altus Servisi

Balgat Altus servisi teknik donanımlı personellerinin katkısı ile belgeli uzman personelleri ile üst düzeyde hizmet veren donanımlı ve başarılı bir teknik servistir. Günümüzde deneyim ve tecrübenin ön plana çıktığı bir ortamda evlerinizde ve işyerlerinizde Altus marka cihazlarınızın her türlü bakım ve onarımı yapılmaktadır.

Müşteri onayı alınarak yapılan işlemlerimizde doğru ve düzenli arıza tespiti yapılmaktadır. Misyonu kaliteli hizmet kaliteli işçilik olan servisimiz tüm sorunlarınızı gerek yerinde gerekse de atölyemizde anında çözmektedir.

Onay alınarak işlemler yapıldığı için müşteriler asla sürpriz rakamlarla karşılaşmıyorlar ve maddi anlamda olumsuzluk yaşamıyorlar. Ayrıca Balgat Altus servisi tercihleri nedeni ile de kaliteli işçilik ve kaliteli hizmet alıyorlar.

Yapmış olduğu tüm işçilikleri ve parça değişimleri garantili olarak yapan Balgat Altus servisi, hizmet verdiği hiçbir müşterisinin göz arkada kalmadan gönül rahatlığı ile tercih etmesini sağlamaktadır.

Yaz aylarına girmeden önce klima cihazlarınızın bakımlarının mutlaka yapılması gerekmektedir. Polen filtreleri ve fanın temizliği klima cihazlarında çok büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle Balgat Altus servisi ile iletişime geçerek bakım işlemlerini rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Teknik servis konusunda işinin ehli olan ve Balgat Altus servisi çatısı altında görev yapan personellerimiz, konusunda sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış kişilerden oluşmaktadır. Profesyonel anlamda müşterilerimizin aradığı hizmeti konforlu şekilde sunan ekiplerimiz, hızlı ve güvenilir bir şekilde işlerini yapmaktadır.

Klima cihazları hem sıcak hava hem de soğuk hava üfleyen cihazlardır. Ancak, cihaz sadece bir işlem yapıyor ve ya sıcak ya da soğuk hava üflüyor ise, muhtemelen üniteler arasında bağlantı problemi ya da kompresör kaynaklı bir problem var demektir.

Bu tip sorunlarınızda uzman kontrolü gerekmektedir. Balgat Altus servisi çalışanlarımız gerekli ön incelemeleri yaptıktan sonra sorunun kaynağına inerek tamir ve onarım işlemini yapacaklardır.

Klima cihazlarında ki bir diğer sorun ise klima cihazının gürültülü çalışmasıdır. Bu durum pek çok sebepten oluşabilir.

Üniteden olabilir, bazı akşamların veya parçaların zamanla gevşemesinden oluşabilir veya filtrelerin aşırı kirlenerek gözenekleri tıkamasından dolayı ses yapıyor olabilir. Eğer duyulan ses akışkan bir ses ise bunda problem yapacak bir şey yok, bu ses gaz ile alakalı bir durumdur.

Altus marka televizyon cihazları kullanışlı cihazlardır. Ev ve iş yerlerin de de oldukça sık kullanılmaktadır. Bazen televizyon cihazları kapandıktan sonra tekrar açılmayabilir.

Bu gibi sorun yaşarsanız öncelikle elektrik bağlantısını kontrol etmeniz Balgat Altus servisi tarafından önerilmektedir. Hatta birkaç tane prize takarak denemenizde fayda vardır.

Televizyonun aç kapa düğmesinin de açık olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Kablo veya bağlantı ile ilgili sorun düşünülebileceği gibi parça kaynaklı bir sorunda olabilir.

Balgat Altus servisi televizyon cihazınız ile ilgili uzman birimimiz sizlere bu konuda en hızlı ve en doğru şekilde hizmet vererek sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir