Balgat Arçelik Servisi

Balgat Arçelik servisi; Ankara ilinin Balgat ilçesindeki kullanıcılarımız için 7-24 hizmet vermektedir.

Ankara Arçelik Bölge Servisi
Ankara Arçelik Servisi

Arçelik markalı ürünler için sertifikalı eğitim ve belediye onayını alan bu profesyonel servis hizmeti sayesinde hiç mağdur olmadan kolaylıkla evinizdeki cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, temizlik gibi işlemlerini Balgat Arçelik Servisi sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi fiyat ve hizmet garantisi ile sizlere yardımcı olan güler yüzlü ekimiz ile çağrı merkezi ve mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya

Buzdolabı

Buzdolapları yiyeceklerin uzun süreli taze kalmasını sağlayan cihazlardır. Her evde bulunan Arçelik buzdolaplarının no-frost bölümü aşırı yiyecek ile doldurulmamalıdır.

No-frost bölümünün aşırı yiyecek ile doldurulması buzdolabının çalışma verimini düşüreceği gibi yiyeceklerin de tazeliğini bozabilir. Aynı zamanda buzdolaplarında no-frost bölümünün bozulması durumunda Balgat arçelik servisi ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla tamir işlemi gerçekleştirilebilir.

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri yüksek sıcaklık ayarı ve kumaş türüne göre seçebileceğiniz programlar sayesinde hesaplı bir şekilde kıyafetlerinizin temizliğini sağlamaktadır. Çamaşır makinesi ısıtıcılarında bir arıza olması çamaşırlarınızı sıcak su ile yıkamayı engellemektedir.

Böyle bir durum fark edildiğinde derhal makinenin çalışması durdurulmalı ve Balgat Arçelik servisi ile iletişime geçilmelidir. Parça değişimi ya da tamir işlemini sağlayabileceğiniz bu servis aynı zamanda en iyi fiyat garantisini de vermektedir.

Bulaşık Makinesi

Elde yıkamaya göre çok daha hijyenik ve su tasarrufu sağlayan bulaşık makinelerinde aşırı sıcak su ile yıkama yapılmamalıdır. Aşırı sıcak su ile yıkama yapılması hem makinedeki bulaşıkların yıpranmasına hem de kapaktaki tutan slikonların zamanla yıpranmasına yol açmaktadır.

Bulaşık makinesinin kapağının kapanmaması gibi durumlarda bilinçsiz bir şekilde kapak tamir edilmemeli ve Balgat Arçelik servisi ile iletişime geçilmelidir. Arçelik bulaşık makinelerinde uzman servis ekibimiz ile kapağınızın kapanmama problemini hızlı ve hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz.

Kombi

Kombiler sıcak su ve kaloriferlerin ısınmasını sağlayan elektronik cihazlardandır. Belli rutin aralıklar ile bakıma ihtiyaç duyan kombileri sizler için her saat çalışan Balgat Arçelik Servisi profesyonel servisimiz ile görüşerek hesaplı bir şekilde bakım yaptırabilirsiniz.

Klima

Aynı zamanda klimalarınız için de profesyonel servisimiz ile görüşerek filtre temizliği yaptırabilir, çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Her evde bulunan televizyonların zaman içinde eskiyerek bozulması kaçınılmazdır. Ancak Balgat Arçelik servisi ile iletişime geçerek günün her saati televizyonunuzun tamirini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda içindeki parçaların bozulaması ya da yıpranması durumunda da orijinal parça stoğu bulunan Balgat Arçelik servisi parça değişimi hizmeti de vermektedir.

Şofbenler; kombi bulunmayan evlerde sıcak su için kullanılan elektrikli cihazlardandır. Zamanla içindeki parçaların yıpranması ya da yanlış kullanım sebebi ile şofbenlerinizde bozulma ya da eski verimle çalışmama gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda elle müdahale son derece tehlikelş olabilir. Bu yüzden alanında uzman Balgat Arçelik servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir