Batıkent Altus Servisi

26 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Batıkent Altus Servisi kaliteli ürünleri ile mutfak ve banyolarda sık bir şekilde tercih edilen Altus marka cihazların Batıkent semtinde rahatlıkla ulaşabileceğiniz şehrin en köklü firmasıdır.

Altus marka beyaz eşyalarınızın tüm bakım, onarım ve yedek parça temin işlemlerini yapmaktayız.

Bildiğiniz gibi beyaz eşyalar hem evlerde hem de işyerlerinde yoğun şekilde kullanılan oldukça kullanışlı cihazlar olmaktadır. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın gibi ürünler gündelik işlerimizi kolaylaştırmakla beraber herhangi bir şekilde bozulduklarında işlerimizi aksatmaktadır.

Bu denli önemli olduğu için beyaz eşya konusunda sizleri hiçbir şekilde mağdur bırakmayan firmamız, Altus marka tüm cihazlarınıza gereken özeni göstermektedir.

25 yıllık bir tecrübe ilse sizlere alanında uzman teknisyenleri ile hizmet veren firmamızı 24 saat boyunca arayabilir ve anında destek alabilirsiniz. Batıkent Altus Servisi firmamız İso 9001 belgelidir. TSE standartlarında hizmet veren firmamızdaki personelimizin tamamı Altus marka cihazlar konusunda eğitimli ve sertifikalıdır.

Altus markasının mutfaklarda en sık kullanılan cihazları buzdolapları ve derin donduruculardır. Ancak bazı durumlarda bu gibi cihazlarda bir takım sorunlar çıkabilmektedir. Buzdolabında karlanma bunlardan bir tanesidir.

Derin dondurucu ve buzdolaplarında karlanma genellikle kapı filtrelerinin eskimesi ve ısı girmesi ile oluşan bir durumdur. nedeniyle oluşmaktadır. Gerekli bakımları Batıkent Altus Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmakla beraber gerekirse kapı filtreleri de ekibimiz tarafından değiştirilmektedir.

Mutfaklarda yemek yapma adına kullandığımız fırınlar Altus markası modelleri ile birbirinden farklı seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır. Ancak bazen fırınlardan istediğimiz verimi alamayabiliyor. Böyle durumların oluşmaması için bir takım tedbirler alınmalıdır.

Mesela cihazınızın doğalgaz dönüşüm memeleri kontrolü rutin bakımlar dahilinde uzmanlarca yapılmalıdır. Ayrıca ateşleme grubu kontrolü, ocak çakmak ayarları, gözeneklerin temizlenmesi, bağlantı noktaları kontrolü gibi rutin işlemlerin de üzerinde durulmalıdır. Bu gibi konularda Batıkent Altus Servisi ekibimizden dilediğiniz an yardım alabilirsiniz.

Banyolarda en sık kullanılan cihazlardan bir tanesi de Altus çamaşır makineleridir. Çamaşır makinesi çekmecesinden köpük taşması şikâyeti karşımıza çıkabiliyor. Deterjan gereğinden fazla konulmuş ise böyle bir durum ortaya çıkabilir.

Altus çamaşır makinenize birkaç defa su aldırıp boşaltabilirsiniz. Temizliğini yaptıktan sonra ise cihazınızın deterjan miktarı hakkında Batıkent Altus Servisi ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Altus marka bulaşık makinelerinde ise karşımıza bulaşıkların iyi yıkanmama problemi çıkabiliyor. Bulaşıkların iyi yıkanmama nedenlerinden birisi pervane tıkanmalarıdır. Pervane tıkanmaları nedeniyle püskürtme işlemi yapılamayabiliyor.

Cihazınızın pervane temizliği de bizim rutin bakım kapsamımıza girdiğinden Batıkent Altus Servisi ekiplerimiz gerekli kontrolleri sağlayacaktır.

Batıkent semtinde bizlere ihtiyaç duyduğunuz her an anında bulunduğunuz yere gezici servis araçlarımız ile geliyor Batıkent Altus Servisi garantisi ile bakım-onarım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.