Batıkent Arçelik Servisi

14 Şubat 2019 0 Yazar: ankara

Batıkent Arçelik Servisi denilince ilk akla gelen ekonomik fiyat odaklı ve müşteri memnuniyeti hedefli servis çalışmaları gelir. Bölgede uzun yıllar boyunca görev yaptığımız için Arçelik kullanıcıları bizleri iyi tanır ve yanlarından her zaman memnun ayrıldığımız için bizleri severler. Arçelik amblemli beyaz eşyalarınızın uzman tamir servisi olarak sizlere hep en iyiyi sunmak için çalıştık. Kombi şofben klima tamir ve bakımları da üzerinde ayrıca durduğumuz ve titizlikle çalıştığımız ayrı bir konudur.

Arçelik ürünleri ülkemizin her şehrine, her ilçesine , her semtine ve her sokağına yayılmış satış ve servis mağazaları ile satın alma ve servis işlerinde mükemmel organizasyonunu gözler önüne sermektedir. Sadece ülkemizde değil dünyanın pek çok noktasında satış mağazaları ile ve servis istasyonları ile dikkat çekmektedir. Kombi üretim ve satışı konusunda sektöre sonradan katılmasına rağmen başarılı üretimini kanıtlaması ile tüketiciler tarafından ilgi yağmuruna tutulmuştur. Doğalgazlı hermetik şofben üretimi konusunda da çok geniş model yelpazesine sahip olan Arçelik bu alanda da başarısını kanıtlamıştır.

Batıkent Arçelik servisi ilk olarak beyaz eşya üretimi ile sektöre katılmıştır. Bu alandaki rakipsiz başarıları ile Türk halkının sevgilisi olmuş ve buzdolabı , çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, ankastre ürünler ve diğer Arçelik ürünleri ile üretim lideri olmuştur. Sonrasında da Televizyon ve küçük ev eşyası üretimi yer almıştır. yarım yüzyılı aşkın geçmişi olan Arçelik AR -GE çalışmaları ile de her geçen gün kendisini yenilemiş, sektöre yenilikler katarak örnek olmuştur. Batıken sakinlerinin Arçelik markasına olan ilgisi ve düşkünlüğü tesadüf değil, başarının getirisidir. Bizler 7 gün 24 saat çalışma esasına göre görev yapmaktayız. Her türlü sorununuzu ileterek randevu talep etmek için hemen çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Batıkent Arçelik Servisi ekiplerimiz yerinde, hızlı, garantili ve ekonomik çözümleri ile yıllardır Arçelik kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Beyaz eşya denildiğinde en sık tercih edilen cihaz markalarından bir tanesinin Arçelik olduğu bilinmektedir.

Hem mutfaklarda hem de banyolarda yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyalar bazı durumlarda hiç beklenmeyen anlarda arızalanabiliyorlar. Böyle durumlarda gerekli tedbirleri almak ise elinizdedir. Batıkent gibi geniş yerleşim alanlarında sizlere anında yardımcı olacak bir ekibimiz bulunmaktadır.

TSE standartlı hizmet kalitesi ile 25 yıllık bir tecrübeye sahip olan firmamız hiçbir suretle müşterilerini mağdur etmemektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızda hepsi birbirinden uzman teknisyenlerimiz bulunmaktadır.

Arçelik konusunda gerekli eğitimleri almış kadromuz personelleri sertifikalıdır. Bu anlamda bizlerden alacağınız hizmet de profesyoneldir. Batıkent Arçelik Servisi olarak bulunduğunuz cadde ve sokağa anında geliyor ve Arçelik beyaz eşyalarınız konusunda gerekli bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Arçelik markasının birbirinden kullanışlı beyaz eşyaları bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde ise pek çok benzer arıza ile karşılaşabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse çamaşır makinesi su dolar dolmaz boşaltım yapıyor şeklinde şikâyet alabiliyoruz.

Bunun kaynağı su hortumu ile ilgili bir olabilir. Su hortumunun ucunun çok aşağıda olması durumunda su dolduğu gibi geri boşalabilir. Su tahliye hortumunu uygun yüksekliğe çıkarmalısınız. Bu konuda ekiplerimizden yardım almak isterseniz Batıkent Arçelik Servisi çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Arçelik markasının bir diğer kullanışlı cihazı kurutma makineleridir. Kurutma makinesinde karşımıza çıkan bir durum yükleme kapağından su sızmasıdır. Yükleme kapağının iç yüzeylerini iyi bir şekilde temizlemeyi ihmal etmemelisiniz.  Kapak contası yüzeylerini de dikkatli bir şekilde temizlenmelidir. Ancak su sızdırma sorununuz devam ederse Batıkent Arçelik Servisi ekiplerimizden mutlaka destek talep ediniz.

Klima konusunda da Arçelik markası hayli iddialıdır. Ancak bazen klimalar da beklenmedik arızalar ortaya çıkarabiliyor. Mesela iç ünite fanı çalıştıktan kısa bir süre sonra durabiliyor. İç ünite motoru dur kalk yapıyor ise klimanızın ana kartın kontrol edilmelidir. Ayrıca fan motoru da arızalanmış olabilir. Gerekli tüm kontrolleri Batıkent Arçelik Servisi teknisyenimiz yapacaktır.

Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombilerde de sorunlar çıkabiliyor. Mesela Arçelik kombinin aşırı ısınması durumu ile karşılaşabiliyoruz. Aşırı ısınma durumu genellikle kalorifer filtresinin tıkanması ile görülebiliyor.

Kalorifer dönüş hattı borusunun temizliğinin yapılması gerekir. Kombiler konusunda gerekli rutin temizlik yapıldığı ve yıllık bakımları aksatılmadığı sürece büyük sorunlarla karşılaşmazsınız. Arçelik kombiniz için yıllık bakım talep ediyorsanız Batıkent Arçelik Servisi tek numaramızdan bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezimiz günün 24 saati sizlere yardımcı olmaktadır.