Batıkent Beko Servisi

25 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Batıkent Beko Servisi beyaz eşya konusunda kalitesi ile kendisini ispatlamış olan Beko markasının Ankara Batıkent bölgesinde anında erişebileceğiniz en kapsamlı bakım-onarım merkezidir. Mutfak ve banyoların en sık kullanılan cihazları olan beyaz eşyalar düzenli temizlik ve bakım isteyen cihazlardır. Bu bakımları aksatıldığı takdirde pek çok sorun ortaya çıkarabilmektedir. Bu sorunların bir kısmı basit olmakla beraber bir kısmı daha detay problemlerdir ve uzman desteği gerektirmektedir.

Beko marka beyaz eşyalar konusunda eğitimli ve sertifikalı ekibimiz sizlere gerekli tüm teknik desteği sağlamaktadır. Batıkent Beko Servisi olarakgünün 24 saati cihazlarınızda yaşayabileceğiniz sorunlar için tedbirli bir şekilde beklemekteyiz. Batıkent bölgesinde aktif olarak gezen gezici servis araçlarımızı sizlere anında yönlendiriyor ve sorununuzu ortadan kaldırıyoruz.

Beko markasının mutfaklarda en çok tercih edilen cihazlarından bir tanesi fırınlardır. Yemek yaparken kullandığımız fırınlarda hiç beklemediğimiz bir anda arıza çıkarabilirler. Fırın alevlenme bölümünün tıkanması bu tip cihazlarda en sık aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesidir.

Alevlenme bölümünde gözeneklerde tıkanma olmaması için mutlaka ocağınızın temizliğine önem göstermelisiniz. Fırın ve ocaklara dair temizlik detaylarını almak için Batıkent Beko Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Beko marka buzdolapları konusunda da gün içerisinde çok farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Buzdolabınız yeteri kadar soğutmuyor ise öncelikle kapısını kontrol etmelisiniz. Kapısının iyi kapandığından emin olun. Ayrıca ısı derecesinin düşük olup olmadığını da kontrol edin.

Cihazınızın uygun soğukluk ayarları için kılavuzuna bakmanız yeterli olacaktır. Buzdolabı kompresör ya da kit grubu arızası da ortaya çıkmış olabilir. Gerekli bakımları yapması adına sizlere Batıkent Beko Servisi operasyon merkezimizden teknisyenimizi yollayacağız.

Mutfaklarda yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyalardan bir tanesi bulaşık makineleridir. Beko markasının birbirinden kullanışlı bulaşık makineleri ev ve işyerlerinde görülebilmektedir. Zorlu yağları çıkaran bulaşık makineleri de düzenli bakım isteyen cihazlardandır. Bulaşık makineniz çalışmıyor ise öncelikle elektrik bağlantılarını kontrol etmelisiniz. Cihazınızın ön panelinde ışıklar yanıyor mu, bakabilirsiniz.

Makineniz çalışmıyor ise su giriş musluğundan su gelip gelmediği, kapağının tam kapanıp kapanmadığına bakmalısınız. Ayrıca deterjan ölçülerinin doğru yapıldığından emin olmalısınız. Bulaşık makinenize dair her tür sorunda Batıkent Beko Servisi ekibimiz sizlere anında yardımcı olmaktadır.

Gün içerisinde Beko çamaşır makinelerine dair de bir takım arıza kayıtları alabiliyoruz. Mesela çamaşır makinesi eğer sarsıntılı çalışıyor ise ardındaki nedene bakılmalıdır. Makinenizin amortisörleri arızalı ya da ayaklarında bir sorun olabilir.

Bağlantı noktalarındaki cıvatalarının da gevşemiş olması mümkündür. Konuda hakkında Batıkent Beko Servisi uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Bizlere günün 24 saati Batıkent bölge merkez servis numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.