Batıkent Grundig Servisi

25 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Batıkent Grundig Servisi kalitesi ve güvencesi ile yıllardır olduğu gibi siz Batıkent sakinlerine Grundig cihazlar konusunda her türlü teknik desteği sağlıyoruz. Grundig beyaz eşya ve televizyonlar özellikle performanslarının verimli olması açısından tercih sebebidir.

Ülkemizin hemen her şehrinde olduğu gibi Ankara ve dolayısıyla Batıkent mahallesinde de yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Beyaz eşyalarınız temizlikleri ve bakımları aksatılmadığı müddetçe sizleri yarı yolda bırakmayacak cihazlardır. Ancak elektronik parçaları ve aksamları zaman içerisinde bir takım beklenmeyen sorunlar oluşturabilirler.

İso 9001 belgeli firmamız bu gibi durumlarda alanında uzman teknisyenlerini vakit kaybetmeden bulunduğunuz yere gönderiyor ve anında işlem uygulayarak sizleri zor durumdan kurtarıyor. Batıkent mahallesinin her mahalle ve sokağında personelimiz aktif olarak çalışmalarını yürütmektedir. Bu anlamda Batıkent Grundig Servisi çağrı merkezimizi aradığınız takdirde sizlere en yakın gezici servis aracımızı yönlendiriyor ve bakım-onarım işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Buzdolapları gıdaları sakladığımız ve koruduğumuz, taze kalmasını sağladığımız cihazlardır. Ancak bazen buzdolaplarından hiç beklenmeyen arızalar alabiliyoruz. Mesela Grundig buzdolabı sesli çalışıyor şeklinde arıza kayıtları bize gelebiliyor.

Bunun farklı sebepleri olabilir. Örnek vermek gerekirse soğutucu gaz devre içerisinde dolaşım yaparken bir takım seslere neden olabilmektedir. Fakat bazen bu ses kompresör ya aksam kaynaklı olabiliyor. Gerekli bakımları yapması adına Batıkent Grundig Servisi ekiplerimizi sizlere yollamaktayız.

Grundig markasının tercih edilen bir diğer beyaz eşya ürünü kurutma makineleridir. Kurutma makinesinde ön panelde bulunan göstergeler bir arıza durumunda konuyu anlamanız açısından önemlidir. Mesela filtre göstergesi bunlardan bir tanesidir.

Filtre göstergesi yanmış ise hava filtresi ya da hava çevrim sistemi tıkanmış olabilir, kontrol edilmelidir. Kontrolünü ise Batıkent Grundig Servisi ekiplerimiz sağlayacak şayet bir tıkanma söz konusu ise gerekli tedbirleri alacaktır.

Grundig klimalar yoğun sıcak günlerden insanları kurtararak ortama konfor sağlamaktadır. Klimalar yıllık bakımları yapılması gereken, temizliğine özen gösterilmesi gereken cihazlardır. Klimalar konusunda bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi cihazın kendi kendine açılıp kapanma durumudur. Cihaz kendi kendine kapanıyor ise zamanlayıcısını kontrol edebilirsiniz. 

Termostat, kondenser, kompresör de bakımdan geçirilmeli ve bir sorun olmadığına emin olunmalıdır. Klimanızda böyle bir sorun yaşıyor iseniz Batıkent Grundig Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinde ise su sızdırma problemi karşımıza çıkabiliyor. Su sızdırma sistemdeki tıkanıklık ya da tahliye borundaki delinme ya da çatlak ile karşımıza çıkabilen bir durumdur. Cihazınız su sızdırıyor ise hortum bağlantı noktalarını kontrol edebilirsiniz. Batıkent Grundig Servisi ekiplerimizi arayarak konu hakkında yardım alabilirsiniz. Günün 24 saati bizlerden uzman desteği talep edebilirsiniz.