Çankaya Altus Servisi

Çankaya Altus Servisi beyaz eşya markaları arasında lider konumda olarak niteleyebileceğimiz Altus cihazların her türlü bakım, onarım hizmetini bizzat Çankaya ilçesinde bulunan evinize ya da işyerinize gelerek sunmaktadır.

25 yıllık bir deneyim ile sizlere Altus tecrübesini en iyi şekilde yansıtmaktayız. Hemen her gün yoğun bir şekilde kullandığınız beyaz eşyalarınıza gerekli yıllık bakımlar Çankaya altus Servisi ekipleri tarafından yapılmadığı takdirde pek çok sorun ortaya çıkabilir.

Çankaya Altus Beyaz Eşya Servisi

Çankaya Altus Beyaz Eşya Servisi ekibi alanında uzman teknikerlerden kuruludur.

Altus beyaz eşyalar konusunda alanında uzman bir ekibimiz bulunmaktadır. Eğitimli ve tecrübeli ekibimize günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çankaya Altus Servisi İso 9001 belgelidir. TSE standardında hizmet sağlamakla beraber yaptığımız her müdahale sonucunda bir yıl servis garantisi vermekteyiz. Bu anlamda kapsamlı ve garantili bir bakım-onarım hizmeti almanızı sağlamaktayız.

Birbirinden farklı Altus marka beyaz eşyalarda pek çok farklı arıza ile karşılaşabilmekteyiz. Mesela çamaşır makinesi su kaçırma, buzdolabı soğutmama, kurutma makinesi ses çıkarma, bulaşık makinesi iyi yıkamama gibi arıza kayıtları günlük bizlere sık bir şekilde gelmektedir.

Çankaya sakinlerine sunduğumuz 24 saat aralıksız hizmet ile bu gibi sorunları Çankaya Altus Servisi uzman ekibimizle anında kaldırmaktayız.

Bulaşık Makinesi

Altus markasının mutfaklardaki en kullanışlı cihazlarından olan bulaşık makinelerinde performans düşüklüğüne dair Çankaya Altus Servisi olarak bazı zamanlar şikâyet alabiliyoruz. Bulaşık makineniz eğer suyu ısıtmıyor, bulaşıkları iyi yıkamıyor ise şebeke suyuna bağlı olarak rezistans kireçlenmesi sorunu yaşıyor olabilir.

Bildiğiniz gibi şehir şebeke suları içerisinde klor nedeni ile belli bir süre sonra kireçlenme durumu yaratmaktadır. Çankaya Altus Servisi olarak belirtmek isteriz ki uyun ısınmasını sağlayan makinenizin rezistansı ise oluşan kireç tabakası nedeni ile su ısıtma işlemini yerine getiremez.

Bu da bulaşıklarınızdaki yağların erimeyeceği anlamına gelmektedir. Çankaya Altus Servisi olarak Altus marka bulaşık makinenizdeki kireçlenme sorunun üstesinden geliyoruz ve cihazınızı eski performansına kavuşturuyoruz.

Çankaya Altus Klima Servisi

Sıcak havaların bastırması ile birlikte en yoğun kullanılan cihazlardan birisi de Altus klimalardır. Ancak klimalar konusunda da Çankaya Altus Servisi olarak pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Klima gaz eksilmesi bunlardan bir tanesidir.

Klimanın düzgün bir şekilde soğutma yapabilmesi için akışkan gaza ihtiyacı vardır. Akışkan gaz sistemde dolaşarak soğutma işlemini yapmaktadır. Klimada gaz sızıntısı var ise cihazınızın sistem borularının kontrol edilmesi gerekecektir. Bu kontrolü ise Çankaya Altus Servisi teknisyenlerimiz sizler için yapacaktır.

Şofben Servisi

Günün 24 saati sıcak su alma adına kullandığımız Altus marka şofbenler de oldukça kullanışlıdır. Ancak bazı durumlarda şofbenlerden de bir takım arıza kayıtları alabiliyoruz. Şofbenin çalışıp aniden durması bunlardan birisidir.

Böyle bir durumda şofben diyafram yırtığı, baca sensör arızası, termokulp hasarı gibi durumların ortaya çıkıp çıkmadığı kontrol edilmeli ve gerekli tedbir alınmalıdır. Arızanın temel kaynağını bulmak adına Çankaya Altus Servisi teknik birimimizi anında bulunduğunuz yere gönderecek ve gerekli müdahalelerde bulunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir