Çankaya Arçelik Servisi

Çankaya Arçelik Servisi Ankara Çankaya ve bölgesinde Arçelik konusunda uzman teknik birimleri ile garantili hizmet veren şehrin en köklü firmasıdır.

Geniş bir kitle tarafından memnuniyetle kullanılan Arçelik beyaz eşyaların düzenli bakımı, gerektiğinde arıza onarımı ve yedek parça ihtiyacının karşılanması yıllardır olduğu gibi firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Çankaya Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Çankaya Arçelik Beyaz Eşya Servisi, yüksek performanslı Arçelik ürünlerinizde oluşabilecek problemlerde yardımınıza koşuyor.

Mutfak ve banyolarda gündelik ihtiyaçların giderilmesi amacı ile yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyaların ne zaman bir arıza çıkaracağı belli olmamaktadır.

Bu sebeple bizler her daim hazır bir şekilde bekleyerek Çankaya sakinlerinin Arçelik cihazlarında oluşabilecek bir arıza ile mağdur kalmamaları için tedbirlerimizi almaktayız.

Beyaz eşyalar uzmanlık istemektedir. Özellikle bakım ve onarım hizmeti alacaksanız beyaz eşyanızın markasını ve modelini tanıyan bir teknik servisten yardım almanız yararınıza olacaktır. Aksi halde beyaz eşyalarınızda çok daha ciddi problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Her biri Arçelik beyaz eşyalar konusunda uzman teknisyenlerimiz ile sizlere kapsamlı bir bakım-onarım hizmeti sunuyoruz. İso 9001 belgeli firmamız çalışanları bilinçli müdahale ile kesin sonuç sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini daima ilk planda tutan prensiplerimiz ile Çankaya Arçelik Servisi olarak güvenin ve kalitenin adresi olmaya devam etmekteyiz.

Çankaya Arçelik Klima Servisi

Arçelik markasının birbirinden farklı klima modelleri hem evlerde hem de işletmelerde büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Klimalar bazı durumlarda çalışmayı durdurabiliyorlar. Bu gibi durumlarda klimanıza gerekli bakımın yapılması ve altında yatan sebebin bulunması gerekir.

Klimanızın en önemli parçalarından kompresörü ya da fan motoru bir arıza yapmış ise cihazınız çalışmayacaktır. Klimanız çalışıyor ancak verimli üfleme yapmıyor ise filtreleri kirden tıkanmış olabilir, kontrol edilmelidir.  Arçelik klimanıza gerekli tüm bakımı Çankaya Arçelik Servisi ekibimiz yapacaktır.

Arçelik markası ile televizyonlar teknolojinin son donanımı ile insanlara sunulmaktadır. Ancak televizyonlar konusunda da farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Mesela televizyon açılıyor ama bir müddet sonra kendiliğinden kapanıyor şeklinde şikâyetler gelebiliyor.

Genellikle devrelerde aşırı ısınma sebebi ile böyle bir sorun görebilmekteyiz. Ancak nedenini tam olarak anlamak adına Çankaya Arçelik Servisi teknisyenimiz gerekli bakımı sağlayacaktır.

Yemek pişirmek için hemen her gün kullandığımız Arçelik fırınlarda ise ocakla alakalı sorunlar yaşayabiliyoruz. Mesela fırın ocak çakmağı sürekli olarak çakıyor ise çakmak kısmı düğmesine bir sıvı dökülmüş olabilir. Ocak düğmelerinin kuru kalması adına gerekli temizlikler aksatılmadan yapılmalıdır.

Ocak fırın düğmesini yerinden çıkararak temizleyebilirsiniz. Ancak fırınınız ya da ocağınızla ilgili herhangi bir şikâyetiniz olursa Çankaya Arçelik Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Arçelik markasının çamaşır ve bulaşık makinelerinde su sızdırma, iyi yıkamama, kurutma makinesinde sarsıntılı çalışma ya da derin dondurucunun yeterince soğutmaması aldığımız arıza kayıtları arasında bulunmaktadır.

Arçelik marka tüm cihazlarınızda ortaya çıkabilecek sorunlarda Mamak sakinlerinin 24 saat yardımına koşan Çankaya Arçelik Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir