Çankaya Beko Servisi

25 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Çankaya Beko Servisi Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde geniş kitleler tarafından kullanılan Beko marka beyaz eşya, televizyon, klima gibi cihazlara gerekli tüm bakımları garantili bir şekilde yapan 24 saat ulaşılabilen donanımlı bir firmadır.

Bek ürünleri her ne kadar kaliteli olsa da gerekli bakımlarının aksatılmadan yapılması gerekir. Biz ise Ankara ili Çankaya ilçesinde Beko marka cihaz kullanan herkese yerinde bakım ve onarım hizmeti sunmakta, orijinal yedek parça temini ile kapsamlı bakım ve onarım sağlamaktayız.

Çankaya Beko Beyaz Eşya Servisi

Çankaya Beko Beyaz Eşya Servisi’ni arayarak cihazlarınızın kurulumunu, bakımını, tamirini servis garantisiyle yaptırabilirsiniz.

Mutfak ve banyolarda kullanılan Beko marka beyaz eşyalar, sıcak yaz günlerinde serinleten klimalar ve birbirinden farklı boyut ve özellikte televizyonlar gerekli temizlik ve bakımları yapıldığı takdirde uzun vadede hiçbir şekilde sorun çıkarmayan cihazlardır.

Ancak elektronik pek çok aksamı bulunan bu cihazların beklenmedik anda ortaya çıkarabileceği sorunlar da unutulmamalıdır. Böyle durumlarda Çankaya Beko Servisi olarak Çankaya sakinlerinin cihazlarınıza hızla müdahalede bulunarak sorunlarını çözmekteyiz.

Buzdolabı

Beko markasının yoğun bir şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolapları ve dondurucular gıdalarımızı saklama adına önemlidir. Beko marka buzdolaplarına dair bize gelen sorulardan bir tanesi buzdolabı yiyecekleri donduruyor şeklindedir.

Öncelikle ısı derecesi kontrol edilmeli ve soğutma ayarı derecesi -18 ile +4 şeklinde çevrilmelidir. Şayet düğme varsa 2’ye getirmeniz uygun olacaktır. Eğer cihazda Max ve Min olarak ayar var ise Min konumunda getirmelisiniz.

Ayrıca gıdalarınızı cihazınızın arka duvarına yaslamamaya özen gösterin. Sorun devam ederse Çankaya Beko Servisi operasyon merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Çamaşır-Bulaşık Makinesi

Beko marka çamaşır ve bulaşık makinelerinde su almama ya da boşaltmama sorunları karşımıza gelebiliyor. Cihazınızın su vanasının açık olduğuna ve hortumunda bir problem olmadığına emin olmalısınız.

Hortumda da sorun yok ise çamaşır ya da bulaşık makinenizin kapısının tam olarak kapandığından emin olmalısınız. Cihazınızın panelinde kilit modunda olmadığından da emin olmalısınız.

Beko Klima Servisi

Bahar ve yaz aylarının en çok kullanılan cihazlarından bir tanesi de Beko klimalardır. Beko klimalar kapasite ve özellik olarak birbirinden farklı modellerde sunulmaktadır.

Örnek vermek gerekirse split tipi, duvar tipi, salon tipi, çatı tipi, inverter, tavan tipi, pencere tipi, kaset tipi ve ortama uygun daha pek çok modeli bulunmaktadır.

Klimalar konusunda pek çok arıza çeşidi ile karşılaşabiliyoruz. Mesela klima çalışıyor ama ısı vermiyor şeklinde şikâyetler alabiliyoruz. Böyle bir durumda kumandadan mevsim ayarlarını kontrol etmelisiniz.

Eğer mevsim ayarları normal ise cihazınızın filtreleri kirlenmiş olabilir ve performans sağlamıyor olabilir, Çankaya Beko Servisi ekiplerimiz gerekli kontrolü sağlayacaktır.

Eğer tüm bu noktaları kontrol ettiniz ve problem devam ediyor ise Çankaya Beko Servisi uzman kadromuz sizlere hızlı bir şekilde garantili çözüm sunacaktır.