Çankaya Grundig Servisi

25 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Çankaya Grundig Servisi hem beyaz eşya hem de televizyon modelleri ile konforu yaşatan Grundig markasının tüm cihazlarına gerekli bakım ve onarım hizmetini sağlayan şehrin en köklü firmasıdır. Ankara ilimizin en kalabalık ilçelerinden bir tanesi olan Çankaya bölgesinde Grundig marka cihaz kullanan hemen herkese kaliteli ve garantili işlem sunmaktayız. Personelimiz 25 yıldır Grundig marka cihazlar konusunda çalıştığından hepsi donanımlı ve sertifikalıdır. İso 9001 belgeli firmamızdan alacağınız her hizmet servisimiz garanti kapsamındadır.

Grundig her ne kadar kaliteli cihazlar üretse de bazen hiç beklenmeyen elektrik ya da parça arızaları ortaya çıkabilmektedir. Böyle durumlarda mutlaka markaya hâkim bir teknik ekibe danışmalısınız. Bu anlamda Çankaya ilçemizde bizlere günün her saati rahatlıkla ulaşabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Tam donanımı atölyemizde her türlü orijinal yedek parçamız da bulunmaktadır. Gezici servis araçlarımız ile Çankaya Grundig Servisi olarak bulunduğunuz yere gelerek sorununuzu hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Mutfaklarda en sık kullandığımız beyaz eşyalardan bir tanesi buzdolaplarıdır. Grundig markası altında buzdolapları oldukça kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Grundig buzdolaplarında da görebileceğimiz arızalardan bir tanesi kompresör yanması dediğimiz olaydır. Bu durum genellikle buzluk kısmı çok doldurulduğunda, cihaz içerisinde hava sirkülasyonu sağlanamadığında görülür.

Dondurucu, eğer gıdalar ile çok doldurulmuş ise yeterli soğuk havayı etrafa yayamayacak ve bu durumda kompresörü yakacaktır. Bu nedenle servis olarak bizler müşterilerimize buzdolaplarını düzenli yerleştirmelerini ve üst üste gıda bindirmemelerini öneriyoruz. Kompresör arızalarına karşı Çankaya Grundig Servisi ekiplerimiz gerekli tüm müdahalelerde bulunmaktadır.

Grundig markasının bir diğer kullanışlı cihazı kurutma makineleridir. Kurutma makinelerinde ses sorunu sık karşılaştığımız bir durumdur. Kurutma makinenizi çok doldurmamaya ve doğru program ayarında işletmeye çalışmalısınız.

Ayrıca cihazınızı kurduğunuz alan çok basık ve havasız olmamalıdır. Kurutma işlemi gereğinden fazla uzun sürüyor ise ağır nevresim ya da çarşaf koymuş olabilirsiniz. Kurutma makinenizde yaşayabileceğiniz sorunlar için Çankaya Grundig Servisi teknisyenimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Bulaşık makinelerinde ise yağların çıkmadığı, bulaşıkların iyi temizlenmediğine dair pek çok şikâyet alabiliyoruz. Bulaşıklarınızı yıkarken ısı miktarını yükseltmeyi denemelisiniz. Yüksek ısı programları için cihazınızın kılavuzuna bakabilirsiniz.

Ayrıca bulaşıkları düzgün bir şekilde yerleştirmeye çalışmalısınız. Dağınık yerleştirilen tencere, tabak, bardak gibi eşyalarda yağlar eriyemeyebiliyor. Bu gibi ufak detaylara dikkat ederek cihazınızdan tam verim alabilirsiniz. Gerekli detaylı bilgi ya da destek için Çankaya Grundig Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Grundig markasının çamaşır makinesi, derin dondurucu ya da televizyon modelleri için de bizlerden teknik destek alabilirsiniz. Çankaya Grundig Servisi teknik birimimiz günün 24 saati aktif olarak hizmet verdiğinden dilediğiniz an arayabilirsiniz.