Çayyolu Altus Servisi

24 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Çayyolu Altus Servisi beyaz eşyalar konusunda iddiasını her daim ortaya koymuş olan Altus markasını tercih eden tüm Çayyolu sakinlerine gece gündüz demeden teknik destek sağlayan şehrin en donanımlı firmasıdır.

Altus, özellikle son teknolojik cihazları ile hem evlerde hem de işletmelerde hayatı oldukça kolaylaştırmıştır. Hem mutfaklarda hem de banyolarda sık bir şekilde tercih edilen Altus markasına dair aklınıza takılan tüm soruları yıllarını bu markanın modellerinin bakım onarımını yaparak geçirmiş uzman teknisyenlerimize sorabilirsiniz.

Altus markasının birbirinden farklı ve kullanışlı beyaz eşyalarını seçenler kesintisiz hizmet avantajlarımızdan da yararlanmaktadır. İso 9001 belgeli firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarından hiçbir suretle taviz vermemektedir.

Bu anlamda Altus marka cihaz tercih eden Çayyolu sakinleri profesyonel bir hizmet almaktadır. Çayyolu Altus Servisi tek numaramız çağrı merkezi günün 24 saati aktif olarak müşterilerimize hizmet sağlamaktadır.

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığımız kurutma makinelerinde bir takım sorunlar ortaya çıkabiliyor. Mesela makineniz yükleme kapağından su akıtıyor ise öncelikle yükleme kapağının iç yüzeylerini, kapak contası yüzeylerini mutlaka iyi bir şekilde temizlemelisiniz.

Sızdırmanın kaynağı genellikle bu temizlik işlemlerinin aksatılması nedeniyle çıkmaktadır. Ancak sonuç alamazsanız Çayyolu Altus Servisi operasyon merkezimizden destek alabilirsiniz.

Altus markasının banyolarda sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerine dair pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi çamaşır makinesi su dolar dolmaz boşaltım yapıyor şeklindedir.

Bunun durumun kaynağı su hortumu ile ilgili bir olabilir. Su hortumunun ucunun çok aşağıda olmamasına dikkat etmelisiniz. Ancak aksamların da kontrol edilmesi gerekeceğinden Çayyolu Altus Servisi ekibimizden konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

Yaz aylarının boğucu sıcakların çaresi olan Altus klimalar da pek çok modelde ihtiyacı karşılamaktadır.  Klimalar konusunda aldığımız arıza çeşitlerinden birisi iç ünite fanı çalıştıktan kısa bir süre sonra durmasıdır.

İç ünite motoru dur kalk yapıyor ise cihazınızın kartı kontrolden geçmelidir. Ayrıca fan motoru da arızalanmış olabileceğinden Çayyolu Altus Servisi ekiplerimiz gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir.

Altus markasının en sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi ise gıdaların güvenle saklandığı buzdolaplarıdır. Buzdolaplarında ise elektrik ya da gaza bağlı olarak bir takım arızalar çıkabiliyor. Su kaçağı da karşımıza çıkan arızalardan birisidir.

Su kaçırmanın nedenlerinden bir tanesi sıcaklık ayarlarının yanlış yapılmasıdır. Buzdolabınızda su kanalı tıkanmış da olabilir. Çayyolu Altus Servisi teknik birimlerimiz buzdolabınızdaki su sızdırma sorununun nedenini bularak gerekli tedbirleri garantili bir şekilde almaktadır.

25 yıllık bir deneyim ile Çayyolu sakinlerine bilinçli müdahale ile garantili hizmet sunmaktayız. Ayrıca Çayyolu Altus Servisi telefonla destek, online destek imkânları sunarak müşterilerimize diledikleri an gerekli desteği sağlamaktayız.