Çayyolu Beko Servisi

25 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Çayyolu Beko Servisi beyaz eşya konusunda öncü markalardan bir tanesi olan Beko markasının kullandığınız her tür beyaz eşya, klima ya da televizyon modeline kapsamlı bakım yapan şehrin en köklü firmasıdır. Ankara Çayyolu sakinlerine yıllardır olduğu gibi Beko konusunda her türlü imkânımızla hızla, garantili bir şekilde çözüm sağlamaktayız. Servis işi profesyonellik isteyen bir iştir. Özellikle günün hemen her saati kullanılan beyaz eşyalarda ortaya çıkabilecek beklenmeyen bir arızada hızlı müdahale önemlidir.

Çayyolu sakinlerine hızlı ve garantili müdahalede bulunurken ihtiyaç dahilinde Beko markasının yedek parçasını hızla temin etmekteyiz. Yıllardır müşterilerimize kurumsal hizmet anlayışı ile tüm detaylara özen göstererek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Bir arıza durumunda Çayyolu Beko Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bulaşık makineleri mutfakların en büyük kurtarıcılarındandır Bulaşık makinelerinden gün içerisinde istenmeyen bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor. Cihazın iç lambasının yanmaması bunlardan bir tanesidir. Bulaşık makinesindeki lambalar sensör şeklinde işlem görürler. Kapısı açıldığı takdirde bir müddet yanarlar. Lamba bir süre sonra yandıktan sonra otomatik olarak söner. Fakat lamba hiç yanmıyor ise bir arıza söz konusu olabilir. Çayyolu Beko Servisi olarak bu konuda sizlere gerekli kontrolleri sağlamaktayız.

Beko markasının bir diğer kullanışlı cihazı buzdolaplarıdır. Buzdolapları konusunda da farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Örneğin dondurucu kısmında buz tabakası oluşması sorunu bizlere gelebiliyor. Eğer buzdolabınız Nofrost özellikte ise dipfriz kapısı açık unutulmuş olabilir.

Sıcaklık ayarlarında bir sorun olabilir ya da gaz eksilmesi ortaya çıkmış olabilir. Gerekli kontroller Çayyolu Beko Servisi ekibimiz tarafından sağlandıktan sonra doğru yöntemle onarımı yapılacaktır.

Beko markasının banyolardaki en büyük yardımcılarından bir tanesi çamaşır makinesidir. Çamaşır makinelerinde de farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Mesela su hortumdan doluyor ancak sonradan aniden boşalabiliyor. Cihazınızın su hortumunun çok aşağıda olmaması gerekir.

Cihazınız ile eşit seviyeye getirmelisiniz. Fakat sorun buradan kaynaklanmayabilir. Parçaların kontrolü gerekecektir. Çayyolu Beko Servisi olarak uzman teknisyenimiz bu konu ile ilgilenecektir.

Beko kurutma makinelerinde herhangi bir arıza durumunda uyarı lambaları yanmaktadır. Mesela filtre temizleme uyarı sembolü yanabiliyor. Eğer böyle bir uyarı ikaz lambası yanıyor ise büyük ihtimalle filtre yuvası lifle tıkanmış anlamındadır. Filtre yuvasını temizlediğiniz takdirde lamba da sönecektir.

Kurutma makinesinin yükleme kapağından bazı durumlarda su akabiliyor. Bunun anlamı ise yükleme kapağı contasının yüzeylerinde lif birikmesidir. Temizleyerek sorundan kurtulabilirsiniz. Diğer tüm beyaz eşyalarınızda olduğu gibi Beko marka kurutma makinenizde yaşayacağınız her tür sorunda Çayyolu Beko Servisi operasyon merkezimizi gece gündüz demeden rahatlıkla arayabilirsiniz. Çayyolu sakinlerine yıllardır olduğu gibi garantili ve ekonomik hizmet sunmaya devam ediyoruz.