Çayyolu Grundig Servisi

26 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Çayyolu Grundig Servisi Ankara Çayyolu sakinlerinin Grundig marka cihazlarında ortaya çıkabilecek her türlü teknik sorunu garantili bir şekilde noktalıyor. Öyle ki bünyesinde çalışan teknisyenlerinin her biri alanında uzman sertifikalı personellerden oluşmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız telefonla destek, online destek gibi imkânları ile de fark yaratmaktadır. İster donanımlı atölyemizde ister bulunduğunuz yerde bakım, onarım ve yedek parça temin, montaj işlemleri başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Grundig markası tüm ülkemiz şehirlerinde olduğu gibi Ankara ve dolayısıyla Çayyolu bölgesinde de yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Çayyolu bölgesinde ise günün 24 saati Grundig marka cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti sunacak bir servisiniz bulunmaktadır.

Gezici servis araçlarımız ile hangi semt ya da mahallede olursanız olun anında yetişiyor ve cihazınızdaki sorunu ortanda kaldırıyoruz. Çayyolu Grundig Servisi operasyon merkezimizin kolay ulaşılır olması ise firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları kapsamında önemlidir.

Grundig markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi gıdalarımızı sakladığımız buzdolaplarıdır. Buzdolapları konusunda farklı şikâyetler alabiliyoruz. Mesela aldığımız şikâyetlerden bir tanesi buzdolabının sesli çalışması üzerinedir.

Buzdolabı akışkan gaz ile soğutma işlemini yapmaktadır. Bazen cihazda duyulan ses hışırtılı bir ses ise bu akışkan gaz sesini duyuyor olabilirsiniz. Ayrıca cihaz bekleme modundan çıktıktan sonra soğutucunun devreye girmesi ile belirli bir süre ses çıkarmaya devam eder.

Ancak buzdolabınızdan gelen sesin farklı bir nedenden kaynaklandığını düşünüyorsanız Çayyolu Grundig Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Grundig markasının kullanışlı cihazlarından bir tanesi de kurutma makineleridir. Çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığımız kurutma makinelerinde de bir takım aksaklıklarla karşılaşabiliyoruz.

Mesela filtre göstergesi yanıp sönüyor ise hava çevrim sistemi ya da filtre tıkanmış olabilir, kontrol edilmelidir. Filtrelerin düzgün bir şekilde, olması gerektiği gibi temizlenme işlemi Çayyolu Grundig Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılacaktır.

Grundig markasının sıcak yaz günlerinde insanları ferahlatan klimalarında da farklı arıza kayıtları bizlere gelebiliyor. Klimalar uzun vadede kullanılmadıklarında performans sorunu ortaya çıkarabiliyorlar. Filtre ve boru sisteminde tıkanma gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Klimalarda bize gelen bir şikâyet ise klimanın kendi kendine açılması kapanması gibi bir durumdur. Bu durum zamanlayıcı ya da termostat ile alakalı olabileceği gibi kondanser ya da kompresörden kaynaklı da olabilmektedir. Grundig klimanız için gerekli bakımlar Çayyolu Grundig Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Grundig markasının diğer kullanışlı cihazları derin dondurucular, çamaşır makineleri ya da televizyonlar da bir takım arızalar karşımıza çıkabiliyor. Bu gibi durumlarda Çayyolu Grundig Servisi müşteri hizmetlerimiz ile bağlantıya geçen tüm müşterilerimize anında hizmet sunarak içine düştükleri durumdan kurtarmaktayız.