Çukurambar Arçelik Servisi

23 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Çukurambar Arçelik Servisi ismi ile görev yapan firmamız Arçelik markalı ürünlerinizin orjinalliğini bozmadan tamirat ve onarımını yapmak için her türlü müdahalesinde kesinlikle orjinal parça kullanmaktadır. Başta beyaz eşya, televizyon, şofben, kombi ve klima ürünleri olmak üzere her türlü cihazınız uzman ellerde hayat bulmaktadır.

Tamir işlemlerinin yanı sıra bakım ve temizlik işlemleriniz de başarı ile uygulanmaktadır. Arçelik markası ne denli büyük olduğunu kurmuş olduğu yaygın ve güçlü servis organizasyonu ile de kanıtlamıştır.

Ne kadar sağlam ve kaliteli üretilmiş olursa olsun her türlü ürünün belirli kullanım zamanları ve ömrü vardır. Bu sürenin kısa veya uzun olması kesinlikle sizlere bağlıdır. Gerekli zamanlarda elden geçirtmek, bakımlarını yaptırtmak ve temizlik işlemi gibi uygulamalar yapmak bu sürece olumlu katkı sağlamaktadır.

Çukurambar Arçelik Servisi bakım işlemleriniz için de sizlerin yanındadır. Şunu da parantez içinde belirtmek isteriz ki periyodik bakımlar enerji sarfiyatınızı da kesinlikle minimuma indirmektedir. Bu da direk olarak faturalarınızın düşmesi demektir.

Arçelik servisleri dinamik yapısı, müşteri odaklı çalışmaları ve her anlamda müşteri menuniyetini ön planda tutan çalışmaları ile her zaman takdir almıştır.Son dönemlerde arçelik ürün yelpazesine katılan doğalgaz ile çalışan kombi ürünleri tüketicilerin yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır.

Bunun nedeni de yarım yüzyıldan fazla süredir müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli ürünler ve müşterilerinin markaya olan güvenidir. Aynı şekilde hermatik şofben cihazları da Arçelik çatısı altında üretilen başarılı cihazlardır.

Çukurambar Arçelik Servisi beyaz eşya tamiratlarınız için 200 metrekarelik atölyesi ile Çukurambar halkına ayrıcalıklı hizmet sağlamaktadır. Atölye personellerimiz kendilerine ulaştırılan tüm cihazları anında onararak teslimata hazır hale getirmektedir.

Böylelikle ürününüzün kullanımına kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanmaktadır. Arçelik klima servisi olarak daÇukurambar bölgesinde profesyonel ekiplerimizle sizlere seçkin ve ekonomik hizmetler sunmaktayız.

Çukurambar Arçelik Servisi olarak klima bakımı, montajı, iç veya dış ünite yer değişimi, nakil işlemleri, gaz dolumu gibi ustalık ve beceri isteyen işlemleriniz için de servis merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Arçelik televizyon servisi olarak da hizmet verdiğimizi, görüntü kaybı olan, sesi gelmeyen, açılmayan, renk kaybı olan cihazlarınız firmamızda garantili olarak onarılmaktadır.

Müşteri desten ve tamir birimimiz 24 saat görev başındadır. Dilediğiniz an randevu almak veya aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için Çukurambar Arçelik servisi telefonlarını arayabilirsiniz.