Çukurambar Arçelik Servisi

Çukurambar Arçelik Servisi olarak Arçelik markalı tüm kombi, klima, şofben, beyaz eşya ve televizyonlarınız ile ilgili her türlü montaj, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Köklü bir kuruluş olan Çukurambar Arçelik Servisi, ev ya da işyerlerinizdeki tüm ürünleri konusunda uzman ve yetkili kadrosu, her gün güncellenen orijinal ve garantili yedek parça stoğu ile siz değerli Çkurambar halkının yanında.

Çukurambar Arçelik Servisi siz değerli müşterilerine, Arçelik markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi öneriyor. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmesi mümkün olamayan hasarlar gerçekleşecektir. Bu durumun önüne geçebilmenizi sağlamak için sizlere yalnızca bir telefon mesafedeyiz. Müşteri memnuniyeti ile her gün büyüyen müşteri portföyümüze siz de katılın. Arayın, sorunu yerinde çözelim.

 Arçelik klima kullanırken iç üniteden su gelmesi, cihazınızın tahliyesinin tıkanık olduğunun göstergesidir. Bunun en önemli nedeni klimanızın bakım zamanının geçmiş olmasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda Çukurambar Arçelik Servisi hizmet numarasını arayın, uzman ekibimiz, garantili ve orijinal yedek parçalarımız ile sorununuzu ortadan kaldıralım.

Arçelik klima montajlarınızın matkap yerine karot makinesi ile kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde duvarınız zarar görecektir. Montaj işlemleriniz için Çukurambar Arçelik Servisi çağrı merkezini arayın, Arçelik servisi bünyesinde çalışan ustalarımız duvarınıza ve cihazınıza zarar vermeden montajını gerçekleştirir. Servis olarak siz değerli müşterilerimizle Arçelik klima cihazınızın kışın sıcak modda kullanılması esnasında dış ünitesinden su damlaması normal olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Böyle bir durumda endişe etmemenizi, bunun klimanızın çalışma prensibinden kaynaklandığını bilmenizi isteriz.

Arçelik buzdolabı kullanımınız esnasında cihazınızdan ses geliyor, kapak açıldığında ses duruyor, kapandığında ise yeniden başlıyorsa iç fanlarınızda arıza ya da donma olması söz konusudur. Bu durumda Çukurambar Arçelik Servisi, ihtiyaç duyduğunuz servis hizmetini orijinal ve garantili yedek parça ile gerçekleştirecektir.

Arçelik buzdolabı, kullanımınız esnasında soğutmuyorsa, 4-5 saniyede bir çıt çıt sesi duyuluyorsa cihazınızın kompresörü bozulmuş demektir. Benzer şekilde, buzdolabı motoru çalışıyor ancak soğutmama durumu görülüyorsa, kompresör arızası söz konusudur. Bu durumda en kısa sürede ulaşacağınız Çukurambar Arçelik Servisi, gerekli işlemleri gerçekleştirerek, sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Arçelik çamaşır makinesi açma kapama düğmesi arızalandı ise, cihazın ana kartına bağlı olan potlarda veya bağlantısında kırılma vardır. Bu durumda orijinal ve garantili yedek parça kullanan Çukurambar Arçelik Servisi sorununuzun çözümü için yanınızda.

Çukurambar Arçelik Servisi olarak Arçelik bulaşık makinesi kullanımınızdan önce alt ve üst pervanelerin tıkanık olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz, aksi takdirde bulaşıklarınız iyi yıkanmayacaktır.

Kullanımınız esnasında markalı buzdolabı içerisinde ya da dışında su akıntısı var ise, en kısa sürede Çukurambar Arçelik Servisi elemanlarına ulaşmanız halinde ekibimiz sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Çukurambar Arçelik Servisi olarak Arçelik bulaşık ve çamaşır makinesi cihazlarınızı gece geç saatlerde çalıştırmanızı tavsiye ediyoruz. Gece geç saatte ucuz tarifeli elektrik kullanmış ve bu sayede ev ekonominize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir