Çuurambar Altus Servisi

Çukurambar Altus Servisi ekiplerimiz uzun yıllardır Çukurambar sakinlerine Altus marka cihazlarının bakım ve onarımı işlerinde uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

En küçük parça arızalarından en büyük gövde sorunlarına kadar her türlü bakım onarım işleri Çukurambar Altus Servisi tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Altus marka klima cihazları her ortam için özel olarak tasarlanmış olup, evlerde ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Klimada program ayarlaması ve sıcaklık ayarlaması uzaktan kumanda cihazından kolay ve rahat bir şekilde yapılmaktadır.

Cihazınız kumandanız ile eşleşmiyor veya kumandanın tuşları çalışmıyor ise klimanız aktif hale gelmeyecek ve sorun yaşanacaktır. Bu sorunlarınızda Çukurambar Altus Servisi ile irtibata geçerek uzman personellerimizden destek alabilirsiniz.

Altus marka klima cihazınızdan kötü koku geliyor ise cihazın bulunduğu ortamda sigara dumanı, yemek kokusu gibi kötü kokular var ise bu kokular cihazın içinde sirküle olarak kötü kokulu havayı bulunduğu ortama verecektir.

Ayrıca cihazın içerisinde bulunan temizleme sistemi arızalı ise yine bu sorun yaşanacaktır. Oda da yüksek ısı veren cihazlar bulunuyorsa, fırın gibi. Klimadan yeterince soğutma performansı alınamayacaktır.

Bu gibi durumlarda cihaz sahibi olarak müdahale etmemeniz ve konuyu derhal Çukurambar Altus Servisi personellerimiz ile iletişime geçerek randevu almanız gerekmektedir. Uzman ekibimiz sorununuzu yerine tespit edip onayınız alındıktan sonra tamir ve onarım işlemini gerçekleştirecektir.

Beyaz eşya sınıfından çamaşır makinenizin içerisindeki tamburun dönmemesi, içerisindeki kazanın düştüğü veya bağlantısının kırıldığı anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda da konusunda uzman Çukurambar Altus Servisi ile iletişime geçilmesi makineniz için en doğru karardır.

Çamaşır makinesinin az su ile yıkama problemleri de bazen ortaya çıkabilir. Eğer bu tip bir sorun ortaya çıkarsa muhtemelen musluktan az su geliyordur. Musluğun kontrol edilmesi ilk iş olarak yapılması gerekir.

Daha sonra ise makinenin kapağının tam olarak kapatılıp kapatılmadığı kontrol edilmelidir. Aynı zamanda makinenin panel ışıklarının da kontrol edilmesi gereklidir. Eğer ışıklar yanmıyor ise sorun elektrikte de olabilir.

Çukurambar Altus Servisi olarak bütün bu sorunlarınızda uzman teknik servisimiz günün her saati hizmetinizdedir.

Altus marka bulaşık makinesinin kapak yaylarının bozulması bulaşık makinenizin kapağınızın düzgün bir şekilde kapanmasını engelleyecektir. Kapak yaylarının bozulması gibi durumlarda Çukurambar Altus Servisi ile iletişime geçerek kapak yaylarının tamirini sağlayabilirsiniz. Çünkü bu durum makinenizin çalışmasını engelleyecektir.

Çukurambar Altus Servisi kadromuz her zaman olduğu gibi Altus marka ürünler konusunda müşterilerine garantili hizmet sunmaktadır. Tüm dünyada yoğun şekilde kullanılan Altus marka ürünler yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu yoğun kullanım içerisinde cihazlar bazen istenmeyen arızalar verebilmektedir.

Böyle durumlarda Altus markasını iyi bilen ve arızaları anında tespit edebilen ekibimizden günün her saati destek alabilirsiniz. Çukurambar müşterilerimiz 24 saat boyunca Çukurambar Altus Servisi  çağrı merkezimize ulaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir