Demetevler Altus Servisi

Demetevler Altus servisi uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi sayesinde beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon gibi kaliteli ürünlerin markası olan Altus markasına dair demetevler semtinde en kapsamlı hizmeti veren teknik servistir.

Hayatımızdaki beyaz eşya cihazları yoğun bir şekilde kullanıldığından bazen farkında olmadan bir anda küçük veya büyük arızalar ortaya çıkarabilmektedir. Ayrıca servis olarak değiştirdiğimiz bütün parçalar orijinal ve Demetevler Altus servisi garantili parçalardır.

Altus marka cihazlar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kendisini kanıtlamış ve geniş bir kesim tarafından kullanılan elektronik cihazlardır.

Ancak bu cihazlarda bazen kullanım şekillerine ve ortam durumlarına göre her an arıza verebilmektedir. Bu tür durumlarda Demetevler Altus servisi olarak hızlı ve güvenilir çözümler üretmekteyiz.

TSE standartları çerçevesinde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz servisimiz tarafından verilen 1 yıllık garantili hizmetlerdir. Günün 24 saati boyunca gezici servisimiz ile hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Beyaz eşya cihazlarından olan çamaşır makinesinin az su alarak yıkamaya çalışması da sorun oluşturmaktadır. Bu sorunun nedeni ise musluk kapalı olabilir veya filtrelerde tıkanma meydana gelmiş olabilir.

Ayrıca çamaşır makinesinin kapağının kapanmaması da yaşanılan sorunlardan bir diğeridir. Bu tip yaşanan sorunlarda cihazınızı kapatıp açmanız işe yarayabilir.

Ayrıca cihazın ön panel ışıkları yanmıyor ise sıkıntı prizde olabilir. Tüm bu sorunlarınızın çözümü için Demetevler Altus servisi ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Buzdolaplarında yaşanan en büyük sorunlardan birisi soğutma yapmamasıdır. Eğer buzdolabınız yeterince soğutma yapmıyor ise sorun kompresör sorunudur ve kesinlikle konusunda uzman olan Demetevler Altus servisi ile bağlantı kurarak destek almalısınız.

Altus marka klima cihazları bazı arıza durumlarında cihazı korumaya almak için kendi kendini kapatmaktadır. Ayrıca klima kompresörü normalden fazla ısınıyor ise basınç kontrolü, kompresör kontrolü ve bakır boruların kontrollerinin yapılması gerekmektedir.

Bu ve buna benzer sorunlarınızda Demetevler Altus servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olmak için 24 saat hizmet vermektedir.

Tüm altus marka cihazlarınızın senelik bakımları, tüm yedek parça değişimleri için çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek randevu kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Alınan kaydınızdan sonra sizlere en yakın olan Demetevler Altus servisi gezici servisimiz cihazınıza gerekli ilk müdahaleyi yaparak senelik bakımlarını yapacaktır.

Dünyada marka haline gelen Altus cihazlarını uzun süre kullanmak için Demetevler Altus servisi gibi konusunda uzman ve profesyonel servisler den hizmet alarak cihazlarınızın senelik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.

Ayrıca bugüne kadar Demetevler Altus servisi olarak verdiğimiz hiçbir hizmetten olumsuz dönüş alınmamıştır. Bu nedenle müşterilerimiz verilen hizmetlerden son derece memnun kalmaktadırlar.

Kurulduğu günden bu güne kadar 7/24 anlayışı ile hizmet veren teknik servisimiz Altus marka cihazlarınızı gerek evinizde gerekse de işyerinizde arızalarını giderecek müdahaleler yapmaktadır. Demetevler Altus servisi ihtiyaç duyulan her anda teknik personeli ile yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir