Dikmen Altus Servisi

Dikmen Altus servisi müşterileri için Altus markasında uzmanlaşmış ve alanında başarılı olan sertifikalı ve eğitimli personeller ile hizmet veren kaliteli bir teknik servistir.

Altus marka klima, şofben, televizyon ve tüm beyaz eşya cihazlarınızın bakımları, kurulumları ve tamir işleri TSE belgeli Dikmen Altus servisi tarafından garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

Belediye onayı bulunan teknik servisimiz müşterilerini mağdur etmemek için dikmen semtinde yılın her günü ve her saati gezici servisleri de dahil hizmet vermektedir.

Hemen her evde olduğu gibi en çok kullanılan cihazlar, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı cihazlarıdır. Ancak çok kullanımlarından dolayı bazen canımızı sıkan arızalar meydana getirebilirler.

Beyaz eşya cihazlarından olan bu iki ürünün düğmelerinin bozulması, muhtemelen ana kartın bağlı olduğu potların bağlantılarının kırıldığı anlamına gelmektedir.

Bu gibi sorunlar yaşadığınızda Dikmen Altus servisi ile kolaylıkla bağlantı kurarak müşteri temsilcimize sorununuzu anlatabilir ve hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. 

Havaların ısınması ve soğuması durumlarında en büyük destekçimiz klima cihazlarıdır. Bu cihazlar hassas yapıları nedeni ile ve elektrikli cihaz olmaları nedeni ile bazen istenmeyen sorunlar yaratabilirler. Bu istenmeyen sorunların ortaya çıkmaması için Dikmen Altus servisi ile irtibata geçerek cihazınızın yıllık veya dönemlik bakımlarının düzenli olarak yapılmasını sağlamaktır.

Düzenli olarak bakım yaptırmadığınız zaman iç üniteden su akma gibi sorunları zamanla yaşayabilirsiniz. Bu sorununda başlıca nedeni suyu tahliye edecek olan klima hortumunun tıkanık olmasıdır.

Dikmen Altus servisiile bağlantı kurmanız halinde 24 saat esasına göre görev yapan gezici servisimiz derhal belirttiğiniz adresinize intikal ederek, sorununuzu kökünden çözecektir.

Klimanızı kullanırken oda sıcaklığınızın 22 derecede sabit olarak kullanmanızda fayda olacaktır. Aşırı soğuk yaptığınız zaman çeşitli sağlık sorunları yaşayabilecekleri Dikmen Altus servisi olarak müşterilerine iletilmektedir.

Genellikle kombiyi tercih etmeyen veya bulunmayan evlerin ve işyerlerinin tercihi şofben cihazlarıdır. Bu cihazlar ani su ısıtıcı cihazları oldukları için elektrikle çalışmaktadırlar. Kullanımları oldukça basit olmalarına rağmen, elektrikli cihazlar oldukları için zaman içerisinde arızalanabilirler.

En çok rastlanan arızalardan bir tanesi de şofbenlerin suyu olması gerektiğinden daha fazla ısıtmalarıdır. Bu tür sorunlarınız da da Dikmen Altus servisi olarak şofbeninize bakım yaptırabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

Sadece şofbeniniz için değil, aynı zamanda televizyon cihazlarınız içinde aynı anlayış ve kalite içerisinde hizmet vermekteyiz. İş Sağlığı ve güvenliği konularına da öncelik veren servisimiz bu konuda personellerini eğitmekte ve bilgilendirmektedir.

ISO 9001 kalite belgesi de bulunan Dikmen Altus servisi, müşterileri için 7/24 anlayışı ile temiz, disiplinli, titiz bir hizmet vermektedir.

Tüm personellerimiz Altus marka cihazlar konusunda gerekli eğitimlerini tamamlamış çalışanlardır. Bu anlamda da müşterilerine garantili iş ve işçilik, sonuç odaklı müdahale ve ekonomik hizmet vermek için var gücü ile çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir