Dikmen Arçelik Servisi

9 Ağustos 2019 0 Yazar: ankara

Dikmen Arçelik servisi hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan Arçelik marka beyaz eşya klima televizyon ve şofben gibi ürünlerin her türlü bakım onarım ve tamir durumlarını alanında uzman servis çalışanları ile 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır.

Dikmen Arçelik servisi güleryüzlü müşteri temsilcileri ile Dikmen ilçesi sakinlerine yaklaşık 25 yıldır Arçelik servisi hizmeti sunmaktadır.

Arçelik markasına yakışır bir şekilde sunduğumuz servis hizmetimiz değerli müşterilerimiz tarafından oldukça takdir edilmektedir. Müşterilerimizden aldığımız bu güven duygusu ile yolumuza her geçen gün daha umutla bakmaktayız.

Arçelik klima ürünleri günlük hayatımızda ısınma ve soğutma amacıyla faydalandığımız teknolojik cihazlardır. Hayatımızda bu kadar yer eden cihazlar tabii ki bir takım bakım ve onarım gibi işlemleri hak ediyor. Bu işlemleri Dikmen Arçelik servisi yetkili ile birlikte yapmak her zaman sizin için daha iyi olacaktır.

Ekip arkadaşlarımız evinize gelip klima bakımını yaparken dikkat  ettiği bir kaç konu vardır. Öncelikle ve çok önem verdiği konu klimaların filtre temizliğidir. Klimalarda filtre temizliğini yapmadığınız durumda cihazın fanlarına kompresörüne veya motoruna çeşitli sıkıntılar zaman içerisinde gelebilir.

Bu sıkıntıları önceden önlem amaçlı almak için cihazının filtre bakımına gereken önemi göstermeniz gerekir. Eğer filtre temizliğini düzenli aralıklarla yapmazsanız cihazın kullanım ömrü otomatik olarak azalacaktır.

Cihazınızda herhangi bir eskiyen veya değişmesi gereken parça tespit edildiğinde Dikmen Arçelik servisi ekip arkadaşlarımız cihazın parçasını orijinali ile değişimini sağlamaktadır.

Dikmen Arçelik servisi cihazınızın bakımınagelince klimanızın kimyasal bakteri temizliğini de yapmaktadır. Cihazınız zararlı mikroorganizmalardan tamamen arındırılır ve bu sayede çalışma esnasında ortama kötü koku verilmesi engellenmiş olur.

Arçelik çamaşır makinesi ürünlerimizden yeteri kadar sıkmama gibi bir problemle karşılaşırsanız bu sorun öncelikli olarak cihazınızda fazla miktarda çamaşır yüklediğinizi gösterir.

Cihazınıza normal miktarda çamaşır yüklemesi yaptıysanız bu durumda tamburdan kaynaklanan bir problemden dolayı yeteri kadar sıkmama şikayeti yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumu önlemek veya oluşan bir durumu gidermek için lütfen en kısa sürede Dikmen Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan randevu isteyiniz.

Arçelik buzdolabı cihazları zaman zaman çeşitler zarar verebilir. Bu arızalardan birkaçı şu şekildedir; dolap soğutma yapmıyor ve bir süre sonra çıt çıt tarzında sesler duyuyorsanız bu oldukça önemli bir sorundur. Cihazınızın kompresörünün bozulmuş olduğunu gösterir. Bu parçanın tamiri için Dikmen Arçelik servisi ile iletişime geçmeniz gerekir.

Arçelik şofben cihazları günlük hayatımızda sıcak su elde etmek için kullandığımız ürünlerdir. Teknolojik ve elektronik bir alet olduğu için verdiği arızalarda genellikle müşterilerimiz tamir işlemlerine kalkışmamalıdır.

Özellikle şofben ürünlerinde yeteri kadar sıcak su elde edememe problemi ile karşılaşan müşterilerimiz en kısa sürede Dikmen Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemeleri gerekir.