Dikmen Beko Servisi

Dikmen Beko servisi sayesinde günün her saati evizdeki ya da iş yerinizdeli Beko markalı cihazların; tamir, parça değişimi, temizlik, bakım, montaj ve kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Sertifikalı eğitim ve belediye onayı almış olan profesyonel ekibimiz sayesinde en hesaplı şekilde cihazlarınızın problemlerini dilediğiniz zaman çözebilirsiniz.

Şofbenler; kombilerin bulunmadığı evlerde sıcak su sağlayan küçük ve hesaplı cihazlardandır. Özellikle banyolarda kullanılan bu şofbenler nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşındırır.

Bu durum da Beko markalı şofbeninizin daha az verimle daha çok yakarak çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Dikmen Beko servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Her evde bulunan televizyonların hayatımızda oldukça büyük bir yeri vardır. Ancak televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler. Televizyonunuzun arızalanması durumunda Dikmen Beko servisi teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden profesyonel ekibimiz sayesinde gereksiz bir işlem yapılmadan sadece arızalı olan kısmın onarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bulaşık makineleri yüksek sıcalıklık ve kurutma özelliği sayesinde en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla Beko bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların hijyenik bir şekilde yıkanmasına engel olmaktadır.

Bu sebeple bulaşık makinenizdeki sepetlerin paslanması durumunda değiştirilmesi gerekmektedir. Dikmen Beko servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kaliteli deterjan, yumuşatıcı kullanılmaması ve uzun süreli kullanımlar sonucu çamaşırlarınızın iyi yıkanmamasına sebep olur. Bu gibi durumlarda Dikmen Beko servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin bakımını yaptırmalısınız. Aynı zamanda çamaşır makinesi yeni kaliteli bir deterjan ile boş olarak çalıştırmak da makinenizin içinin temizlenmesini sağlayacaktır.

Buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken nazik davranmak kapakların bozulmaması için oldukça önemlidir. Ancak kapakların bozulması durumunda da hiç panik yapmadan Dikmen Beko servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Evinizdeki kalorifer peteklerinin ve suyun ısınmasını sağlayan kombilerin kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Ancak eski tip bacalı kombi cihazları yerine yoğuşmalı ya da hermetik cihazların kullanılması çok daha sağlıklı ve tasarruflu bir seçenek olacaktır.

Aynı zamanda yoğuşmalı kombilerin kullanımında Dikmen Beko Servisi çalışanı profesyonel servis ekibimiz tarafından taktırabileceğiniz oda termostatı ile çok daha tasarruflu bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Klima; yaz aylarında en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayara alarak kullanabileceğiniz klimalar aynı kombiler gibi uzun süreli kullanımlarda bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin Dikmen Beko Servisi tarafından düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Bizler ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir