Elvankent Altus Servisi

Elvankent Altus servisi ekibi olarak siz değerli Elvankent halkına, Altus markalı ürünlerinizin tüm montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

İşinde profesyonel ekibimiz ile ve orijinal yedek parçalarımız ile 7 gün 24 saat esasına göre Elvankent Altus servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Uzun seneler boyunca kullanmak için aldığınız bir dünya markası olan Altus ürünlerinizi, sorunsuz bir şekilde uzun süre kullanabilmenizin tek yolu, Elvankent Altus servisi gibi, etkili ve garantili hizmet sunan bir servis sağlayıcı ile iletişime geçmenizdir. Bu sayede hem elektronik cihazınızı uzun yıllar kullanabilir hem de tarafınıza verilen hizmetin kalitesinden memnun kalabilirsiniz.

Elvankent Altus servisi ekibi olarak, Altus markalı tüm cihazlarınızı ev ya da işyerlerinizde, gerekli incelemeleri yerinde yaparak, sorunu ortadan kaldırmaya yönelik olarak gerekli müdahaleleri yapmaktadır. En kısa zaman içerisinde ve ihtiyaç duyduğunuz anda her türlü destekle yanınızdadır.

Tüm Altus cihazlarınızda onarımı yapılırken kullanılan parçanın garanti süresi içerisinde bozulması halinde, işçilik ücreti talebinde bulunmadan ücretsiz bir şekilde değişimini gerçekleştirmekteyiz.

Klima montajlarınızda duvarınızın zarar görmemesi için karot makinesi kullanılması daha sağlıklı olacaktır. Aksi takdirde duvarınız hasar görecektir. Bu tip montaj işlemleri için Elvankent Altus servisi merkezini aramanız durumunda duvarınıza ve cihazınıza zarar vermeden montaj işlemi yapılacaktır.

Klima cihazınızın gaz kontrollerinin sık sık yapılması gerekmektedir. Gaz olmadan çalışan klimanın kompresörü yanabilir ve cihazınız kullanılmaz hale gelebilir. Elvankent Altus servisi müşteri iletişim hattını arayarak, uzman ekibimizle klimanızın gaz kontrollerini gerçekleştirebilir ve tedbir alabilirsiniz.

Elvankent Altus servisi olarak, klima cihazınızın kışın sıcak modda iken kullanılması esnasında dış ünitesinden su damlamasının normal olduğu bilgisini teknik servis olarak tüm müşteriler ile paylaşmaktayız. Böyle bir durumda müşterilerimizin endişe etmemesi gerekmektedir. Çünkü bu klimanızın normal çalışmasından kaynaklanmaktadır.

Elvankent Altus servisi olarak beyaz eşya kullanımınızda, özellikle nofrost buzdolaplarında içeri hava üfleyen ızgaraların önünün kapatılmamasının önem arz ettiği bilgisi verilmektedir. Ayrıca,buzdolabınızın uzun süre kullanılmaması durumunda  içini boşaltıp kapaklarının ise yaklaşık iki parmak kadar açık kalacak şekilde bırakmanız gereklidir.

Elvankent Altus servisi taşınma durumlarınızda da buzdolabınızın kesinlikle yan yatırılmaması ve yeni yerindeki kurulumdan sonra da en az üç saat süresince fişe takılmadan bekletilmesi gerektiğinin bilgisi müşterilere verilmektedir.

Elvankent Altus Servis olarak bulaşık makinesi kullanımınız esnasında deterjan alma kapağı açılmıyorsa, hemen teknik servisimize ulaşın. Kendiniz müdahale yapmak isterseniz cihazınıza zarar verebilirsiniz.

Elvankent Beko servisi olarak hizmet veren teknik servisimiz gerek televizyon, gerekse de beyaz eşya olsun tüm elektronik cihazlarınızın bakım, onarım ve tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Elvankent Altus servisi haftanın her günü ve her saati yani 7-24 hizmet veren konusunda uzman ve donanımlı personeller ile çalışa bir servistir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir