Elvankent Arçelik Servisi

14 Ağustos 2019 0 Yazar: ankara

Elvankent Arçelik Servisi ekibi olarak siz değerli Ankara sakinlerine, Arçelik markalı klima, tv, şofben ve tüm beyaz eşyalarınızla ilgili tüm montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza profesyonel ekibimiz ve % 100 orijinal yedek parçalarımız ile 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekteyiz.

Uzun yıllar kullanmak amacıyla satın almış olduğunuz dünya markası Arçelik ürünlerinizi, arzu ettiğiniz süre boyunca sorunsuz kullanabilmenizin tek yolu, Elvankent Arçelik Servisi gibi, etkili ve garantili hizmet sunan bir servis sağlayıcı ile çalışmanızdır. Bu sayede tarafınıza verilen hizmetin kalitesinden memnun kalabilirsiniz.

7 gün 24 saat esasına göre hizmet veren Elvankent Arçelik Servisi ekibi, Arçelik markalı tüm cihazlarınızı ev ya da işyerlerinizde, gerekli incelemeleri yerinde gerçekleştirerek, sorunu ortadan kaldırmaya yönelik olarak gerekli müdahaleleri yapacaktır. En kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz destekle yanınızdayız.

Elvankent Arçelik Servisi olarak, tüm Arçelik cihazlarınızda onarımı yapılırken kullanılan parçanın bir yıl içerisinde bozulması halinde, işçilik ücreti talebinde bulunmamakta ve ücretsiz değişimini gerçekleştirmekteyiz.

Arçelik klima montajlarınızın matkap yerine karot makinesi ile kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde duvarınız zarar görecektir. Montaj işlemleriniz için Elvankent Arçelik Servisi merkezini arayın, duvarınıza ve cihazınıza zarar vermeden montajını gerçekleştirelim.

Arçelik klima cihazınızın gaz kontrollerinin sık sık gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gazsız çalışan klimanın kompresörü yanacağından, cihazınız kullanılmaz hale gelecektir. Elvankent Arçelik Servisi iletişim hattını arayın, uzman ekibimizle klimanızın gaz kontrollerini gerçekleştirelim.

Elvankent Arçelik Servisi olarak, siz değerli müşterilerimizle Arçelik klima cihazınızın kışın sıcak modda kullanılması esnasında dış ünitesinden su damlaması normal olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Böyle bir durumda endişe etmemenizi, bunun klimanızın çalışma prensibinden kaynaklandığını bilmenizi isteriz.

Elvankent Arçelik Servisi olarak Arçelik marka buzdolabı kullanımınızda nofrost bölümünde hava üfleyen kapağın önünü kesinlikle doldurmamanızı öneriyoruz. Ayrıca uzun süre kullanmama durumunda  buzdolabınızın içini boşaltıp kapaklarını iki parmak açık kalacak şekilde bırakmanız gereklidir.

Elvankent Arçelik Servisi olarak taşınmanız esnasında buzdolabınızın kesinlikle yan yatırılmaması ve yeni yerinde üç saat süresince fişe takılmadan bekletilmesi gerektiğini, aksi takdirde marka buzdolabı cihazının çalışmayacağını bilmenizi isteriz.

Elvankent Arçelik Servisi olarak Arçelik marka buzdolabı kullanımınızda no-frost bölümünde hava üfleyen kapağın önünü kesinlikle doldurmamanızı öneriyoruz. Ayrıca uzun süre kullanmama durumunda  buzdolabınızın içini boşaltıp kapaklarını iki parmak açık kalacak şekilde bırakmanız gereklidir.

Arçelik marka çamaşır makinesi tamburu dönmüyorsa, ya cihazın kazanı düşmüştür ya da bağlantı yerleri kırılmıştır. Bu durumda kesinlikle yetkili olmayan servislere itibar etmeyin.  Elvankent Arçelik Servisi, profesyonel ekibi ve ekipmanı ile yanınızda.

Elvankent Arçelik Servisi olarak aşırı yağlı bulaşıklarınızı öncelikli olarak sudan geçirerek Arçelik marka bulaşık makinesi sepetlerinize yerleştirmenizi öneririz.

Elvankent Arçelik Servis olarak Arçelik marka bulaşık makinesi kullanımınız esnasında deterjan alma kapağı açılmıyorsa, hemen bize ulaşın. Kendiniz müdahalede bulunmaya çalışmayın, aksi takdirde cihazınıza zarar verebilirsiniz.