Emek Altus Servisi

Emek Altus Servisi uzun yıllardır emek semtinde Altus marka beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon cihazlarınızın her türlü sorununda ve probleminde yanınızda olmak üzere konusunda tecrübeli ve bilgili personelleri ile hizmet vermek için kurulmuş olan köklü bir teknik servistir.

Emek Altus Servisi olarak problemli Altus marka cihazlarınızın bulunduğu noktada hizmet sunduğumuz gibi aynı zamanda da tam donanımlı atölyemizde de cihazlarınızın her türlü sorununu ve problemini çözüme kavuşturmaktayız.

Emek Altus Servisi gerek marka konusunda gerekse de müşteri memnuniyeti konularında çalışanlarını sürekli olarak bilgilendiren ve bu konularda eğitimler veren kurumsal bir teknik servistir.

Bayanların vazgeçemediği ve evlerimizde kullandığımız Altus marka beyaz eşya cihazlarının başında çamaşır makinesi gelmektedir. Ancak bazen çamaşır makinesinde göstergelere ait ışıklar yanmayabilir. Eğer bu sorunla karşılaşırsanız büyük ihtimalle devre kesici devreye girmiş olabilir.

Yapmış olduğunuz müdahalelere rağmen devre kesici devreden çıkmıyor ise elektrik ile ilgili bir sorun oluşmuş olabilir. Bu durumda sigorta paneli ve elektrik ile ilgili devreler kontrol edilmelidir.

Bütün bunlara rağmen sorununuz halen çözülmedi ise Emek Altus Servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek destek talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Dalında uzman olan teknik personellerimiz arızayı tespit ederek derhal müdahale edip tamirini gerçekleştirecektir.

Artık evlerimizin bir parçası haline gelmiş olan klima cihazlarının da bakımı ve temizliği önemlidir. Emek Altus Servisi olarak klima cihazlarınıza atölyemize götürmeden yerinde temizlik ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Özellikle tozdan ve kirden etkilenen filtreler ve fanın kontrolleri daha sonra da klimanın dijital aksamlarının kontrolleri ve bakımı yapılır.

Bütün bu işlemler işinde uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Çünkü personellerimiz öncelikle eğitimlerini alırlar ve daha sonrada konusu hakkında sertifikalarını alarak görevlerine başlarlar.

Bu nedenle gönül rahatlığı ve güvenle tüm elektronik cihazlarınızı Emek Altus Servisi olarak konusunda uzman ekiplerimizin ellerine teslim edebilirsiniz.

Emek Altus Servisi ile televizyon cihazlarınızın her türlü sorunun da da iletişime geçebilirsiniz. Gerek Plazma, gerekse de lcd televizyonlarınız olsun. Tüm televizyon cihazlarınız için destek talebinde bulunabilirsiniz.

Emek Altus Servisi olarak teknik destek taleplerinize en hızlı şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetiniz sağlanacaktır. Ayrıca servis olarak gerek uygun fiyatlı yedek parça ve gerekse de uygun fiyatlı işçilik politikası ile sizleri memnun edecektir.

Şofben cihazları evlerimizde ve iş yerlerimizde sıklıkla kullandığımız ve sürekli olarak sıcak su ihtiyacımızı karşılayan günümüzün vazgeçilmez cihazlarıdır. Ancak bazen istenmeyen ve beklenmeyen zamanlarda arıza yapabilirler. Bu arızaların ilk sırasında patlamalı yanma gelmektedir.

Bu durumun pek çok nedeni olabilir. Cihaz ile uyumlu olmayan gaz ayarı buna sebep olmuş olabilir. Şofben bacasının tam olarak yerine oturmamış olması olabilir. Bir diğer sebep ise oksijeni tam olarak çekemeyen fan arızası olabilir. Bu gibi arızalarda Emek Altus Servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir