Emek Arçelik Servisi

24 Temmuz 2019 0 Yazar: ankara

Emek Arçelik servisi olarak dünyaca ünlü Arçelik markasının kombi klima şofben ve tüm beyaz eşya ürünlerinde siz değerli müşterilerimizin her türlü soruna cevap aramaktayız.

Arçelik ürünlerimizden herhangi biri arızalandığı takdirde veya Arçelik cihazlarında parça değişimi söz konusu olduğunda siz değerli müşterilerimizin onayını almadan herhangi bir işlem yapmamaktayız. Parçaların orijinali ile değişimini ancak sizlerin onayınız olduktan sonra gerçekleştirmekteyiz.

Emek Arçelik servisi olarak Arçelik marka klima ürünlerimizde servis ekibimiz genel bakıma geldiğinde cihazın gaz dolumunu filtre temizliğini ve içerisinde herhangi bir eskiyen veya değişmesi gereken parçaların olup olmadığını kontrol etmektedir. EmekArçelik servisi klima cihazlarınızın rutin bakımını gerçekleştirdikten sonra sizlere bir takım tavsiyelerde bulunmaktadır.

Bu tavsiyelerimiz arasında klima bakımınızı aksatmamanız üzerinde önemli durulur. Klimalarınızın filtre temizliğini düzenli olarak yaptırmalısınız ve ayrıca Arçelik klima ürünlerini kullanırken ucuz Çin malı kalitesiz gaz bastırmayınız. Cihazınızın kompresörü bozulur ve cihaz tamamen kullanılamaz hale gelir.

Emek Arçelik servisi ekip arkadaşlarımız klima cihazınızın rutin kontrolü ne geldiğinde cihazın gaz durumunu kontrol etetmektedir. Çünkü gazı olmayan cihazlar çalışırken kompresörlerini yakarlar . Arçelik klima cihazınız kullanılamaz hale gelir.Bu gibi sorunların önüne geçmek için Emek Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan kullanım hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Arçelik buzdolabı ürününüzü satın aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken yerler konusunda Emek Arçelik servisi ekip arkadaşlarımıza danışabilirsiniz Sizlere detaylı bilgi verilecektir. Arçelik buzdolabı ürününüzde su akıtma sıkıntısı yaşıyorsanız su tesisatınızın tamiri için bir usta çıkarmanız gegerekmektedir.

Eğer probleminiz hala çözüme kavuşmuyorsa Emek Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan sorunuzun en kısa sürede çözüme kavuşması için yardım isteyiniz.

Arçelik marka televizyonlarınız da ekranda dikey ya da yatay çizgiler görüyorsanız cihazınızı tamamen prizden çekin. Bir süre bekledikten sonra cihazınızı tekrar açın. Çalıştırdıktan sonra cihazınız eski performansında çalışmıyorsa en kısa sürede emek Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan randevu alın.

Günlük hayatımızda oldukça yardımcı olan Arçelik çamaşır makinesi ürünleri çok nadir de olsa çeşitli problemler çıkarmaktadır. Örneğin çamaşır yıkama programında iken makineniz aniden durabilir. Bunun sebebi ilk olarak çalıştırdığınız programın bitmesi olabilir.

Bu fizyolojik bir durumdur. Yani bir arıza göstergesi değildir. Eğer programınız bitmediği halde cihazınızda bir durma gözlemlediyseniz sorununuzun çözümü için emek Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemelisiniz.

Yaz mevsimlerinde sıcak su elde etmek amacıyla kış mevsimlerinde ise ısınma amacıyla kullandığımız kombi cihazları bizleri zaman zaman yarı yolda bırakmaktadır.Arçelik marka kombi cihazları yüksek teknoloji ile üretilmesine rağmen yeteri kadar ısıtmama veya yeteri kadar sıcak su elde edememe problemleri ile müşterilerimizi sıkıntıya sokmaktadır.

Bu gibi sorunların önüne geçmek için Arçelik kombicihazlarınızısenede en az 2 defa Emek Arçelik servisi ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol ettiriniz.Arçelik servisi personelimiz cihazların bakım esnasında sizlere gerekli tavsiyeleri verecektir.

Emek Arçelik Servisi sizlere en hızlı şekilde ulaşmak için mobil ekiplerini devreye sokmuştur. Emek bölgesini karış karış tarayan ve tüm semtleri avucunun içi gibi bilen personellerimiz çağrı taleplerinize yıldırım hızı ile yetişmektedir.

Arçelik ürünlerini severek kullanan siz değerli müşterilerimiz, arıza durumlarında hiç paniklemeden bizi arayınız. Ayrıca arıza oluşumunu beklemeden kombi veya klima bakımı için Arçelik servis merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Emek Arçelik Servisi sadece uzman kadrolardan oluşmakta ve deneyimli personellerle çalışmaktadır. Klima kombi şofben ve beyaz eşyalarınız için özel eğitimli ustalarımızla sizlere eşsiz bir servis deneyimi sunuyoruz. Ayrıca yedek parça ihtiyaçlarınızı anında karşılamak için Emek Arçelik Servisi bünyesinde bulunan yedek parça depolarımızı da devreye soktuğumuzu belirtmek isteriz.

Çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve buzdolaplarınız için ihtiyaç duyduğunuz tamir & servis hizmetini en garantili şekilde Emek Arçelik Servisi personellerinden alabilirsiniz. Yapılan işlemler, kullanılan malzemeler ve işciliklerimiz de dahil olmak üzere her işlem firma garantimiz altına alınmaktadır.

Memnuiyet garantili işlemlerimizden sizler de hemen faydalanmak için Emek Arçelik Servisi çağrı merkezinde randevu isteyebilirsiniz. 0312 434 00 75 numaralı hattımız sabah – akşam günün hangi saati olursa olsun açıktır. Hatta hafta sonları veya tatil günlerinde bile rahatlıkla ulaşabilmeniz için nöbetci personellerimiz görev yapmaktadır.