Eryaman Altus Servisi

26 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Eryaman Altus Servisi beyaz eşya, klima, şofben modelleri ile kalite ve konforu yaşatan Altus cihazlarının tüm bakım ve onarım işlemlerini sizler için garantili bir şekilde yapmaktadır. Altus marka cihazlar her ne kadar kullanışlı ve uzun vadede sorun çıkarmayan ürünler olsalar da yıllık bakımlarının, temizliklerinin yapılması son derece önemlidir. Bu gibi detaylar cihazınızın ömrünü uzatmakla birlikte ileride çıkabilecek olası arızaların da önüne geçmenize fayda sağlayacaktır.

Sıcak su ihtiyacını karşılamak adına Altus şofbenler sık bir şekilde tercih edilmektedir. Şofbenler konusunda farklı arıza kayıtları elimize ulaşabiliyor. Bu arızalardan bir tanesi şofbenlerinizin önemli aksamlarından termokulpun arızalanmasıdır.

Eğer şofbeninizde termokulp arızası var ise diyafram yırtığı dediğimiz olay ortaya çıkmış demektir. Şofbeninizin performans sağlaması açısından bu arızanın giderilmesi gerekir. Eryaman Altus Servisi olarak Eryaman sakinlerinin Altus şofbenlerine gerekli bakım işlemlerini yapmaktayız.

Mutfaklarda yemek pişirmemize yarayan fırınlarda da pek çok arıza ortaya çıkabiliyor. Mesela ocak gözünün alev almaması sorunu ile müşterilerimiz karşı karşıya kalabiliyor. Öncelikle gaz vanaları kontrol edilmeli ve gazın cihazınıza akışının olduğundan emin olmalısınız. Sorun elektrik bağlantılarından da kaynaklanabilir. Böyle bir durum karşısında öncelikle Eryaman Altus Servisi çağrı merkezimizi arayarak destek talebinde bulunmanızı öneririz.

Rezistans kireçlenmesi ve su sızdırma gibi sık karşılaştığımız sorunlar çamaşır ve bulaşık kullanıcılarının canını sıkmaktadır. Ancak endişelenecek bir durum yoktur. Eryaman Altus Servisi donanımlı personelimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Su sızdırma hortumla ve bağlantılarla alakalı olacağından kontroller sağlanmalıdır. Cihazlarınız için ayrıca uygun kireç çözücü ürün seçmeniz gerekir. Tüm bakım ve onarım sürecinde Eryaman Altus Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Altus markasının özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan klimaları bir takım aksamalar ya da arızalar ortaya çıkarabilir. Klimalar doğru modelde tercih edildiğinde ve doğru mevsim ayarında çalıştırıldığında oldukça iyi bir potansiyelde çalışırlar.

Altus klima modelleri en küçük evlerden en büyük mağaza ve alışveriş merkezlerine kadar her alanda kullanılabilecek kapasitede iş görürler.

Atlus marka klimalarda da karşımıza çıkabilen arızalardan bir tanesi cihazın fan motoru çalışmasına karşın soğuk ya da sıcak hava vermemesi durumudur. Cihazın ekovat termiği atmış ise genelde böyle bir sorunla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Ekovat rölesi arızası, termostat yanlış bağlantı, kalkınma kondansatörü arızaları da ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir.

Eryaman Altus Servisi uzman ekibimiz bu konuda gerekli kontrolleri sağlayacak ve sorunun kaynağını bularak doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir. Bizleri Altus marka cihazlarınızla ilgili yaşadığınız her türlü sorunda gece gündüz demeden rahatlıkla arayabilirsiniz.