Eryaman Arçelik Servisi

23 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Eryaman Arçelik Servisi olarak Ankara ilimizin son yıllarda en popüler yerleşim alanlarından birisi olan Eryaman bölgesinde tüm Arçalik kullanıcılarına garantili bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Beyaz eşya, kombi ve klima modelleri ile her evin ve işletmenin ihtiyacını karşılayan Arçelik markası son teknolojik ürünleri ile tercih sebebi olmaya devam ediyor. Bu denli yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyaların bakımı da elbette markasına yakışır bir teknik servis tarafından yapılmalıdır.

25 yılı aşkın süredir Arçelik beyaz eşyalar üzerinde başarılı çalışmaları ile adını duyuran firmamız İso 9001 belgeli olmakla beraber TSE standartlarında hizmet sağlamaktadır. Personelimizin tamamı Arçelik beyaz eşyalar konusunda gerekli eğitimlerden geçmiş, sertifikalı kişilerdir.

Yerinde bakım, onarım hizmeti sunmakla beraber donanımlı atölyemizde de cihazlarınızın bakımını kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Eryaman Arçelik Servisi olarak tek numaramız ile günün her saati rahatlıkla ulaşılabilir durumdayız. 

Sıcak su sağlama adına en çok kullandığımız cihazlardan birisi şofbenlerdir.Şofben çalışırken bazen alev kendiliğinden sönebiliyor. Şofbenin alevi kendiliğinden sönüyor ise şofbeni kapatarak 5 dakika kadar beklemeyi deneyin. Ardından cihazınızı tekrardan çalıştırın ancak sorun devam ederse herhangi bir müdahalede bulunmadan Eryaman Arçelik Servisi çağrı merkezimizi arayarak teknik destek talep edin.

Arçelik klimalar hemen her tür alana uygun kapasitelerde üretilen oldukça kullanışlı cihazlardır. Arçelik klimalar konusunda bize gelen bir takım arızalar olmaktadır. Bu arızalar hemen her marka ve modelde görülebilen cinsten arızalardır.

Klima arızaları arasında yeteri kadar soğutmama, ısıtmama, su kaçırma, gaz kaçırma, ünite bağlantı hatası, program hatası, kumanda arızası, gürültülü çalışma, kötü koku yayma gibi pek çok arıza bulunmaktadır. Eryaman Arçelik Servisi ekibimiz ise klimanızdaki problemi en hızlı şekilde bularak gerekli müdahaleler ile sorunu çözmektedir.

Soğuk kış günlerinde ortamı ısıtma amacı ile kullanılan Arçelik kombiler bazı durumlarda arıza çıkarabiliyorlar. Örnek vermek gerekirse kombim gürültülü çalışıyor şeklinde arıza kayıtları alabiliyoruz. Kombinizin fan motoru arızalanmış olabilir.

Ayrıca devir daim motoru da arıza çıkarmş olabilir, kontrol edilmelidir. Kombinizin neden ses yaptığına dair en kesin ve net bilgi Eryaman Arçelik Servisi ekiplerimizin yapacağı kontrollerden sonra ortaya çıkacaktır.

Arçelik markasının daha kullanışlı pek çok cihazı bulunmaktadır. Bulaşık, çamaşır, kurutma makineleri ve televizyonlar konusunda da bizlere danışabilirsiniz. Arçelik marka her tür cihazınıza kapsamlı bakım sağlamaktayız. Eryaman Arçelik Servisi olarak her bir müdahalemiz servis garantimiz kapsamındadır.

 Ayrıca yedek parça ihtiyacında sizlere Arçelik markasının orijinal yedek parçalarını temin etmekteyiz. Bu anlamda cihazlarınız herhangi bir sorun yaşamadan çalışmaya devam etmektedir. Eryaman bölgesi için bizlere günün 24 saati dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.