Eryaman Beko Servisi

Eryaman Beko Servisi kullanışlı ve dayanıklı beyaz eşyaları ile geniş bir kitle tarafından tercih edilen Beko marka beyaz eşyaların bakım ve onarımını yerinde, garantili ve ekonomik şekilde yapan şehrin en köklü firmasıdır.

Ankara Eryaman mahallesinde her türlü teknik desteği alabileceğiniz uzman kadromuz bulunmaktadır. Beyaz eşyalarınız her ne kadar verimli bir şekilde çalışsa da Eryaman Beko Servisi tarafndan yapılması gereken bakım ve temizliği aksatılmamalıdır. Ayrıca yedek parça ihtiyacı varsa yedek parçaları da firmamız tarafından anında temin edilmektedir.

Beko markasının en çok tercih edilen cihazlarından bir tanesi bulaşık makineleri olmaktadır. Bulaşık makinelerinde gördüğümüz durumlardan bir tanesi program sona erdiğinde deterjanın neden tamamen durulanmadığıdır.

Deterjanınız yüksek ısılı programlarda tamamen erirken düşük ısılı programlarda tamamen erimeyebilir. Bunun için 50 derecenin üzerinde program ayarı yapmalısınız.

Ayrıca püskürtme kolları tıkanmış olabilir. Bu durumda yeterli derecede su püskürtme işlemi düzeyde yapılamaz. Sorununuz devam ederse Eryaman Beko Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Cihazın su almama sorunu ise çamaşır makinelerinde sık karşılaştığımız bir durumdur. Su giriş hortumu bükülmüş ise düzeltmelisiniz. Ayrıca hortum tıkanmış da olabilir.

Filtre temizliği de ihmal edilmeden yapılmalıdır. Cihazınızın kapısı tam olarak kapanmamış olabilir. Gerekli teknik destek için Eryaman Beko Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Mutfaklardaki en büyük yardımcılardan bir tanesi Beko markasının buzdolapları ve derin dondurucularıdır. Buzdolaplarında da pek çok farklı şikâyet karşımıza çıkabilmektedir.

Mesela soğutucu bölmesinin yan duvarında terleme durumu bunlardan bir tanesidir. Nem oranı yüksek ise böyle bir sorun görülebilir.

Ayrıca sıvı içerikli gıdaların açık olarak bırakılması da bu durumu oluşturan etkenler arasındadır. Dondurucunun termostatının gerekenden daha fazla soğuk derecede ayarlanması bir başka sebeptir.

Bu tip durumlarda hızlı bir şekilde teknik destek almak isterseniz Eryaman Beko Servisi bakım onarım birimlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Hemen her gün yemek pişirdiğimiz fırınlarda da bazen hiç beklenmeyen sorunlar ortaya çıkabiliyor. Örnek vermek gerekirse fırınlarınız yiyeceklerin altını veya üstünü yakıyorsa acil olarak önlem almak gerekir.

Termostat ısı ayarı, zaman ve ısı ayarı yiyeceğe uygun şekilde olmalıdır. Bunun için kullanım kılavuzundan yardım alabilirsiniz. Ancak aklınıza takılan her noktada Eryaman Beko Servisi müşteri temsilcimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız çerçevesinde hiçbir kullanıcı mağdur kalmasın diyerek nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız. Eryaman mahallesinde Beko marka beyaz eşya kullanan herkese garantili, ekonomik ve çözüm odalı hizmet sunuyoruz.

Gerektiği takdirde orijinal Beko yedek parça temin ederek ve montajını yaparak cihazınızdaki sorunu tamamen ortadan kaldırıyoruz. Eryaman Beko Servisi gezici servislerimiz bir telefonunuz ile anında kapınıza gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir