Eryaman Grundig Servisi

26 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Eryaman Grundig Servisi yıllardır Eryama sakinlerine Grundig marka beyaz eşya ve televizyonlarda garantili hizmet sunmakta olan donanımlı atölyesi ve uzman kadrosu ile kapsamlı bakım onarım sağlayan şehrin en köklü firmasıdır. Grundig markası çıkardığı son teknolojik cihazlar ile insanların hayatlarını olabildiğince kolaylaştırmıştır.

Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi beyaz eşyalar ya da televizyonlar da bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu gibi durumlarda elbette Grundig markasına hâkim alanında uzman teknisyenlerden destek almak isteyebilirsiniz.

İso 9001 belgeli firmamızda çalışan tüm teknisyenlerimiz Grundig marka ve modellerinde deneyimli, sertifikalı kişilerdir. Kurumsal hizmet anlayışı ile gece gündüz demeden müşterilerimizi bulundukları zor durumdan kurtarıyoruz. Üstelik bunu yaparken bir senelik servis garantimizi de sunuyoruz.

Güler yüzlü, sonuç odaklı teknisyenlerimiz gerektiği takdirde orijinal Grundig yedek parça temin ederek ve montajını yaparak cihazdaki sorunu ortadan kaldırmaktadır. Eryaman Grundig Servisi olarak Eryaman sakinlerinin 24 saat boyunca ulaşabilmeleri için nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Kurutma makinelerinde su sızdırma sorunu ile karşılaşabiliyoruz. Su sızdırma durumu yükleme kapağından dışarıya doğru olabiliyor. Cihazınızın yükleme kapağı iç yüzeylerini mutlaka iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir. Kapak contası yüzeylerinin de temizliği aksatılmamalıdır. Su sızdırma durumu devam eder ise Eryaman Grundig Servisi operasyon merkezimizden göndereceğimiz teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı klimalar da bazı durumlarda aksayabiliyor ve bazı parçalardan ötürü arıza çıkarabiliyorlar. Mesela iç ünite fanı çalıştıktan kısa bir süre sonra duruyor şeklinde şikâyetler alabiliyoruz. İç ünite motoru dur kalk yapıyor ise öncelikle cihazınızın kartı incelenmelidir. Ayrıca Eryaman Grundig Servisi ekiplerimiz fan motorunu da inceleyerek bir sorun olması dahilinde gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Grundig markasının hemen her alanda kullanılan birbirinden farklı boyut ve özellikteki televizyonları, tıpkı diğer marka televizyonlarda olduğu gibi rutin sorunlar ortaya çıkarabilir. LCD, LED ve plazma televizyonların camları hassastır. Özellikle taşıma işlemleri sırasında alınan darbe ile cihazların ekranlarının kırıldığına şahit olabiliyoruz.

LCD ve LED ekranların maliyetleri yüksek olduğundan ekranların korunmasına dikkat etmek gerekiyor. Ekran arızalarında uzman tavsiyesi ve bakımı için Eryaman Grundig Servisi çağrı merkezimizden uzman personelimize ulaşabilirsiniz.

Mutfaklardaki en büyük yardımcılardan bir tanesi Grundig fırınlardır. Fırınlarınızdan daha iyi vferim almak için temizliğine önem vermelisiniz. Ayrıca kontrollerini de aksatmamalısınız.  Mesela doğalgaz dönüşüm memeleri kontrolünü uzmanlarımıza yaptırabilirsiniz.

Ayrıca iyi ısıtmama, program hatası, alt ve üst iyi pişirmeme gibi sorunlarda da Eryaman Grundig Servisi uzman ekibimizden günün her saati yardım alabilirsiniz. Ankara merkez ve ilçeler için tek numara kullandığımızdan bu numaradan bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.