Etimesgut Arçelik Servisi

23 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Etimesgut Arçelik Servisi sizlere Türkiyenin en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından bir tanesi olan Arçelik markasının her tür cihazı için garantili bakım onarım hizmeti sunan alanında lider firmalardan bir tanesidir.

Etimesgut Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Etimesgut Arçelik Beyaz Eşya Servisi Arçelik ürünlerini kullanırken yaşayabileceğiniz olumsuz durumları ortadan kaldırmaktadır. Beyaz eşyalar hem mutfak hem de banyolardaki en büyük yardımcılardır. Günlük ihtiyaçların karşılanması adına yoğun bir şekilde bu cihazlar kullanılmaktadır.

Arçelik her ne kadar beyaz eşyalar konusunda oldukça başarılı işlere imza atmış olsa da bu cihazların elektrikle çalıştığını düşündüğümüzde beklenmeyen arızaların da ortaya çıkabilme olasılığını göz önünde bulundurmak gerekiyor.

İso 9001 belgeli firmamız alanında uzman teknisyenleri ile Etimesgut bölgesinde ihtiyacı olan herkesin imdadına yetişmektedir. Personelimizin tamamı Arçelik cihazlarla ilgili eğitimlerini almış sertifikalı kişilerdir. Bu anlamda sizlere tam kapasitede profesyonel destek sunmaktayız.

Eğer Arçelik beyaz eşyanıza bir yedek parça gerekiyor ise bunu orijinal Arçelik yedek parçası temin ederek sağlıyoruz. Etimesgut Arçelik Servisi olarak 25 yıllık bir deneyimle sizlere hızlı, kapsamlı ve garantili hizmet sunuyoruz.

Bulaşık Makinesi

Arçelik markasının mutfaklarda sık kullanılan cihazlarından bir tanesi bulaşık makineleridir. Bulaşık makinesinin su ısıtmama sorunu ise karşımıza sık çıkmaktadır.

Bu durumun altında yatan sebep rezistans arızasıdır. Rezistans dediğimiz kısım her tür beyaz eşyanın su ısıtmasına yarayan en önemli parçasıdır. Bir takım nedenlerden ötürü rezistans çalışmayı durdurursa su ısıtma da olmayacaktır.

Ancak rezistansa enerji geldiği takdirde Arçelik çamaşır ve bulaşık makinesi çalışacaktır. Elektrik ya da sigorta ile ilgili bir sorun olabileceği gibi parça temelli de bir sorun olabilir.

Enerji geliyor ancak hala verim alınamıyor ise program kartı ile ilgili bir sorun olabilir. Program kart onarımı y7a da gerekiyorsa değişimi Etimesgut Arçelik Servisi ekiplerimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılacaktır.

Fakat ne rezistansta ne de program kartında bir sorun var ise çamaşır makinesinin kablolarının kontrolü gerekebilir. Kablolarda kopma, yırtık gibi problemler görebiliyoruz.

Gerektiği takdirde Etimesgut Arçelik Servisi teknisyenimiz yeni kablo bağlantısı sağlayarak cihazınızdaki sorunu ortadan kaldıracaktır.

Mutfaklarda sık karşılaştığımız bulaşık makinesi arızalarından bir tanesi ise programın takılmasıdır.

Arçelik marka bulaşık makinenizde program takılması görüyor iseniz cihazınıza su gelmiyor olabilir. Ayrıca cihazınızın kapağının da tam olarak kapandığından emin olmalısınız.

Eğer sorun devam ediyorsa öncelikle programı iptal edin ve yeni bir program ile yeniden çalıştırmayı deneyin. Sorun devam ederse herhangi başka bir müdahalede bulunmadan Etimesgut Arçelik Servisi operasyon merkezimizi arayarak yardım talebinde bulunun.

Gezici servis araçlarımız ile her sokak ve caddede aktif olarak yardımlarınıza koşmaktayız. Donanımlı servis araçlarımızda orijinal Arçelik yedek parçalar da bulunmakta olup ihtiyaç dahilinde anında montajını gerçekleştirmekteyiz. Bizlere Etimesgut Arçelik Servisi tek numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz.