Etimesgut Beko Servisi

24 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Etimesgut Beko Servisi Beko marka cihazlarınızda ortaya çıkabilecek herhangi bir arızada güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman ekibi daima Etimesgut sakinlerinin yanında olmaktadır.

Ev, işletme ya da işyerlerinde geniş bir kitle tarafından kullanılan Beko beyaz eşyalarınızın her türlü bakımını garantili bir şekilde yapıyoruz. Her elektronik cihazda olduğu gibi Beko marka cihazlarınızın da bakıma ihtiyacı vardır. Ancak bu bakımların elbette uzman personel tarafından yapılması son derece önemlidir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır Beko marka beyaz eşya kullanıcılarına profesyonel hizmet sağlamaktayız. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlı hizmet sağlamaktadır.

Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile Etimesgut sakinlerine hızla ulaşmakta ve ortaya çıkmış teknik soruna anında noktayı koymaktadır. Etimesgut Beko Servisi günün her saati ulaşılabilen numarası ile hizmetinizdedir.

Etimesgut Beko Klima Servisi

Beko marka klimalar diğer klimalarda olduğu gibi belirli bir prensip doğrultusunda çalışırlar. Klimanın çalışması için en önemli parçalarından birisi olan kapasitöründe bir aksama olmaması gerekir. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın çalışması için gerekli gücü toplar ve motora iletir.

Ancak bu kısımda oluşabilecek en ufak bir aksaklık bile klimanın çalışmasını olumsuz yönde etkileyecektir. Çünkü çalışma için toplanan enerji motora iletilmeyecektir.

Yıllık bakımlarda Beko marka klimanızın kapasitörü de gerekli bakımlardan geçmektedir. Beko klimanız için dilediğiniz her saat Etimesgut Beko Servisi ekibimizden yardım alabilirsiniz. 

Etimesgut Beko Beyaz Eşya Servisi

Etimesgut Beko Beyaz Eşya Servisi birbirinden kullanışlı ürünlerinize teknik destek vermektedir.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi herhangi bir şekilde arızaya geçtiğinde göstergesi yanmaktadır. Örnek vermek gerekirse cihazınızın ön panelinde musluk göstergesi yanıyor ise su musluğu kapalı ya da hortumda bir bükülme var demektir.

Ayrıca bu ikaz lambası ile boşaltma hortumu ya da filtrelerin tıkanmış olabileceğine dair uyarı da almış olabilirsiniz. Bulaşık makinenizde oluşabilecek her türlü problemde uzman desteği için Etimesgut Beko Servisi teknik birimimiz ile irtibata geçebilrisiniz.

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinelerinde de rutin bir takım arızalarla karşılaşabiliyoruz. Mesela cihazın yumuşatıcıyı almaması bunlardan bir tanesidir. Bunun altında yatan sebep yine temizlikten geçmektedir. Çamaşır makinelerinin deterjan bölümü mutlaka rutin olarak temizlenmelidir.

Deterjan kutusu sökülüp gerekli temizliği yapılıp takılmalıdır. Konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Etimesgut Beko Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Beko kurutma makineleri ve derin dondurucular konusunda da gün içerisinde pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Kurutma makinesinde programın uzun sürmesi ya da derin dondurucu ısı ayarının sürekli düşüşte olması gibi problemlerle sık karşılaşıyoruz.

Bu tip durumlarda herhangi bir müdahalede bulunmadan önce mutlaka uzman desteği almalısınız. Aksi halde çok daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Etimesgut sakinlerinin Beko marka cihazlarda yaşadığı tüm sorunlarda Etimesgut Beko Servisi uzman kadromuz yardımcıdır.