Etimesgut Grundig Servisi

27 Mayıs 2019 0 Yazar: ankara

Etimesgut Grundig Servisi olarak Ankara ilimizin en kalabalık yerleşim alanlarından Etimesgut bölgesinde sizlere aralıksız ve garantili hizmet sunuyoruz. Grundig marka cihazlarınızda meydana gelebilecek her tür arıza profesyonel destek almak isterseniz bizleri Ankara için tek numaramızdan arayabilirsiniz. Ekibimizin tamamı Grundig cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerdir. Donanımlı bir atölyemiz olmakla beraber dilerseniz merkezimizde dilerseniz ev ya da işyerinizde işlemlerimizi sürdürerek sizleri sıkıntıya düştüğünüz durumdan kurtarmaktayız.

Fırınlar, Grundig markasının mutfaklarda sık tercih edilen ürünlerinden bir tanesidir. Fırınlar konusunda aldığımız arıza kayıtları arasında ocak gözü alev almama, iyi pişirmeme, geç ısınma, elektrik gelmemesi, gaz gelmemesi, göstergelerin yanmaması ya da iç lambanın yanmaması gibi şikâyetler karşımıza çıkabiliyor. Etimesgut Grundig Servisi olarak alanında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere hızlı ve garantili servis hizmeti sunmaktayız.

Grundig markasının bir diğer kullanışlı cihazı bulaşık makineleridir. Bulaşık makinelerinde dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi temizliktir. İç yüzeylerin dikkatli ve titiz bir şekilde temizlenmesi gerekir. Alt ve üst pervanelerin çıkarılarak iyice temizlenmesi performans açısından önemlidir. Ayrıca bulaşık makineniz için uygun tuz ve parlatıcı seçimini yapmak durumundasınız. Bunun için Etimesgut Grundig Servisi operasyon merkezimizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinde ise gürültü problemi ile karşılaşabiliyoruz. Cihaz içerisindeki tambur yatak rulmanları zaman içerisinde arızalanabiliyorlar. Makinenizin çok gürültülü çalışmasına neden olabilen konulardan bir tanesi de budur. Yıkama motoru rulmanları ya da amortisörler arızalanmaları da görülebiliyor. Sorun nereden kaynaklanıyor olursa olsun Etimesgut Grundig Servisi ekiplerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra uygun yöntemle onarım işlemlerini gerçekleştirecektir.

Dünden bugüne Grundig teknolojisi ile sunulan televizyonlar hem evlerde hem de mağaza ve işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Televizyonlarda karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi kapandıktan sonra bir daha açılmama problemidir. Elektrik, sigorta ile ilgili bir durum yok ise cihazınız parça ısınması nedeni ile kendisini koruma altına almak adına açılmıyor olabilir. Tuner girişinde de bir arıza çıkmış olabilir. Gerekli kontrollerin yapılması ve sorunun kaynağına göre işlem yapılması gerekir. Bu konuda Etimesgut Grundig Servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Grundig marka buzdolapları farklı performans ve boyutlarda mutfakların en büyük yardımcılarından bir tanesidir. Buzdolaplarında kompresör arızalanmaları yeterince soğutma yapılamamasının en büyük nedenidir. Kompresör arızaları buzdolabının buzluk bölümünün çok doldurulması ya da elektrik arızaları ile ortaya çıkabilir.

Ayrıca uzun müddet cihazınıza bakım yaptırmamış iseniz buzdolabınızın kompresörü teklemeye başlamış olabilir. Buzdolabınızdan yeteri kadar soğutma performansı alamıyor iseniz Etimesgut Grundig Servisi çağrı merkezimizi arayarak uzman teknisyenlerimizden anında yardım alabilirsiniz.